Июнь 25, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 9, 2017

В Україні покажуть найкращі рекламні ролики світу Cannes Lions

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З 11 до 18 жовтня в мережі кінотеатрів Multiplex у 10-ти містах України відбудеться показ “Тиждень шедеврів Cannes Lions” – найкращі рекламні ролики 2017 року. Це – 110 хвилин відеоробіт, які підкорили жюрі найпрестижнішого Міжнародного фестивалю креативності у Каннах.
 
Над створенням цих відеошедеврів працювали найкращі креативні команди, а у головні ролі зіграли такі зірки, як Джон Малкович, Крістофер Уокен, Стівен Хокінг, Джастін Тімберлейк та інші. 

“Тиждень шедеврів Cannes Lions” проходить в Україні у рамках Днів креативності – цілої низки подій, які демонструють, що креатив є важливим у різних сферах діяльності. 
 
Метою заходу є об'єднати технології та творчість, продемонструвати невичерпні можливості креативних індустрій, надихнути професіоналів, мотивувати молоде покоління до прагнення творити та створювати, і головне - дати прискорення позитивним змінам в нашому суспільстві.
 
Додаткова інформація про заходи доступна на сайті creativitydays.in.ua, квитки та розклад сеансів – на сайті multiplex.ua
 
Організатор заходу - офіційне представництво міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions і Reklamaster.com. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter