Сентябрь 21, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 9, 2017

У Діджітал Скрінз новий директор

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Компанію «Діджітал Скрінз» очолив Роман Васильєв. Він відповідатиме за розвиток бізнесу, реалізацію існуючої стратегії та успішну трансформацію компанії у відповідності до нових викликів ринку.

Євген Лященко, директор «Медіа Групи Україна»:
«Розвиток інноваційних проектів Групи, інтерактивного телебачення OLL.TV і супутникового телебачення Xtra TV – одне з ключових напрямків нашого бізнесу. Підвищення ефективності бізнесу, пошук нових партнерів, подальше вдосконалення існуючих і запуск нових продуктів – саме такі стратегічні завдання поставлені Групою перед Романом. Досвід, отриманий новим керівником «Діджітал Скрінз» на високотехнологічному і конкурентному ринку мобільного зв'язку, дозволяє нам розраховувати на реалізацію найсміливіших планів та очікувань».

Роман Васильєв, директор «Діджітал Скрінз»:
«Радий стати частиною команди «Медіа Група Україна». Реалізувати величезний потенціал технологічних розробок з лінійки «Діджітал Скрінз» і, перш за все, зробити інтерактивне телебачення OLL.TV і супутникове Xtra TV улюбленими сервісами українців – ці виклики надихають».

Професійний досвід Романа Васильєва в значній мірі пов'язаний з GSM-бізнесом. До приходу в «Медіа Групу Україна» Роман працював в провідних телекомунікаційних компаніях: Telia Company, Kyivstar, Turkecell.
 
Нагадаємо, до 1 серпня 2017 року посаду директора ООО «Діджітал Скрінз» обіймав Георгій Барзашвілі.   


ТОВ «Медіа Група Україна» – медіа-холдинг, який об'єднує національний телеканал загального інтересу «Україна», телеканал «НЛО TV», «Індиго TV», тематичні канали «Футбол 1» і «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34 канал»,«Сигма»), сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз»(OLL.TV, Xtra TV, Ukraine.TV), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema і холдинг «Сьогодні Мультимедіа». Власником медіа-холдингу ТОВ «Медіа Група Україна» є АТ «Систем Кепітал Менеджмент». За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби ТОВ «Медіа Група Україна»: press@mgukraine.com.

Digital Screens - компанія розвиває бренди OLL.TV та Xtra TV. У 2014 році Digital Screens однією з перших в Україні запровадила OTT-технологію в межах стратегію розвитку інтерактивного телебачення OLL.TV. Восени 2015 року Xtra TV в складі Digital Screens отримав ліцензію DTH-оператора з правом мовлення по всій Україні.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter