Март 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 10, 2017

Наприкінці жовтня в кінопрокат вийже дитячий фільм "Уроки магії"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Напередодні осінніх шкільних канікул в український прокат вийде вітчизняний дитячий фільм “Урок магії”. Прем’єра фільму від режисера Лілії Солдатенко та виробництва студії Сarrot Cake відбудеться 26 жовтня.
 
Фільм розповідає про пригоди чотирьох дотепних друзів-школярів, кожен з яких має свій талант. Лада - знавець математики, Аліса - винахідник, Міша - біолог, а Славко - каратист. Друзі охоче приходять на допомогу тим, хто потребує та підтримують дітей у дитячому будинку.
Одного разу, намагаючись провести для малюків так званий “урок магії”, щоби діти не лякались різних забобонів, школярі самі несподівано потрапляють у дивну пригоду. На їхньому шляху стає справжня відьма, чаклуни та гобліни, що полюють на стародавній амулет - кришталеве око.
Темні сили розділяють друзів: Славко та Міша потрапляють до пастки гоблінів-розбійників, Аліса опиняється у казковому лісі, а Ладу відьма захопила у полон та муштрує у власному замку. На щастя, загадковий агент, завантажив у гаджети друзів таємну зброю, вона стане при нагоді у слушний момент та допоможе зрозуміти, що справжній скарб та сила - це їхня дружба та командна гра. Навіть дочка відьми схоче з ними товаришувати.
Саме про це друзі й розповідатимуть малюкам на “уроці магії” в фіналі, а кришталеве око залишиться агентові, в нього свої плани на майбутнє…
На прем’єрі гостей вітатимуть актори з фільму у костюмах, для дітей будуть
організовані веселі ігри, анімація та магічна вікторина.

ЖАНР: дитячий, сімейний, фентезі, пригодницький фільм
ВИРОБНИЦТВО: Україна, 2017 рік, студія Сarrot Cake
РЕЖИСЕР: Лілія Солдатенко
АКТОРИ: Марія Камінська (Аліса), Віолета Мітєва (Лада), Ілля Чопоров (Славко),
Герман Барер (Міша), Олександр Ільвахін (Агент) та Олена Ященко (Герлінда)
ФОРМАТ: HD/ DCP/4К, 90 хвилин
МОВА ОРИГІНАЛУ: українська
САЙТ ФІЛЬМУ: http://magiclesson-themovie.com/Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter