Декабрь 16, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 19, 2017

На каналі «Україна» - авантюрна мелодрама з Вертинським, Бокланом і Ребрик

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Канал «Україна» скаже «Коротке слово «Ні»

У понеділок, 23 жовтня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 12-серійної авантюрної мелодрами «Коротке слово «Ні» виробництва компанії FILM.UA. Це історія про кохання двох абсолютно різних молодих людей і про перешкоди, які їм доведеться подолати.
 
Головні герої картини – студентка художньої академії Тата Корнєєва та хлопець із дитбудинку, який працює в автомайстерні, Жека Стряпкін. Вони закохані, але батьки дівчини не схвалюють її вибору та всіма силами намагаються зруйнувати їхні стосунки. Між закоханими немає секретів, і Тата необережно розповідає Жеці про справжній скарб, що належить її родині: унікальну і дуже дорогу марку. На жаль, дівчина не знає, що Жека тісно пов'язаний зі злочинним світом.
«Звичайно, це історія кохання, але в нашому кіно дуже яскраво виражена пригодницька лінія. Впевнений, що життєві колізії, елементи кримінальної драми і романтична історія головних героїв захопить глядача», – зазначив режисер фільму Сергій Щербін.
У фільмі знялися Олексій Вертинський, Інна Мірошниченко, Лев Сомов, Марина Митрофанова, Дмитро Белякін, Максим Дахненко, Віра Шпак та багато інших.
Роль харизматичного ватажка банди на екрані втілив актор Станіслав Боклан, а його кохану – ведуча програми «Ранок з Україною» Лілія Ребрик.

За словами продюсера Марії Алексєєвої, цей проект був дуже непростим у плані постановки: «Було багато чого: автомобільні, альпіністські трюки, бійки, погоні. Ми навіть знімали у в’язниці в Гостомелі. Але не все в нашій картині буде так понуро. Сподіваюся, глядачам сподобається наша захоплююча, насичена авантюрна мелодрама».
 
Виробництвом картини займалася компанія FILM.UA. Зйомки проходили в Києві та Київській області, тому телеглядачі побачать на екрані багато знайомих місць, таких як Ярославів Вал, Поділ і Парк Перемоги.

Прем'єру 12-серійної картини «Коротке слово «Ні» на каналі «Україна» з понеділка по четвер о 21:00.


«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/   
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter