Декабрь 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 20, 2017

На каналі «Україна» стартує праймовий україномовний серіал «Лікар Ковальчук»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

30 жовтня о 18:00 на каналі «Україна» стартує прем’єра медичної драми власного виробництва «Лікар Ковальчук». Це перша багатосерійна вітчизняна україномовна мелодрама, яка вийде в ефір у праймі. Серіал розповість історію талановитої та цілеспрямованої лікарки, яка попри перепони та любовні перипетії реформуватиме приймальне відділення міської лікарні. 

Головна героїня фільму – успішний кардіохірург Оксана Ковальчук, роль якої виконує українська актриса Анастасія Карпенко. Після смерті батька, який загинув через халатність лікарів, Оксана кілька років розробляла інноваційний проект реформування приймального відділення лікарні. Коли чиновники нарешті дають «зелене світло» її проекту, вона кличе з собою колег, зокрема й свого колишнього чоловіка, невролога Бориса Зуєва у виконанні актора Олександра Форманчука.
Оксана впевнена, що з Борисом їх пов'язують лише дружні й робочі стосунки, але він рішуче налаштований повернути колишню дружину. До команди реформаторів приймального відділення також долучається талановитий хірург Максим Закревський, перше кохання Оксани, якого зіграв актор Сергій Дерев’янко. Жінці доведеться працювати в компанії двох колишніх чоловіків. 
У картині також зіграли Світлана Прус, Ніна Набока, Борислав Борисенко, Катерина Гулякова, Єлизавета Зайцева, Марія Бруні, Дмитро Вівчарюк, Володимир Захаренков, Василь Мазур, Володимир Канівець, Генадій Попенко, Юлія Мухригіна та ін. Оператори-постановники: Дмитро Баженов, Олександр Шилов. Головний автор сценарію – Алла Сніцар.
Як розповіли МБ творці фільми, проблем з україномовними акторами не було: їх цілком достаньо для кастингу на 45 серій. Кастингували і українських редакторів, які "наводили блиск" на діалого, щоб вони виглядали максимально природньо.
За достовірністю відображення медичних нюансів - діагнозів, дій лікарів, застосування медичних приладів, апаратури тощо -  слідкували консультанти-професійні медики. 
Зйомками серіалу «Лікар Ковальчук», які проходили у Києві в спеціально зведених павільйонах, займалась кінокомпанія «Паноптикум». Кількість епізодів – 45. 
 «Лікар Ковальчук» – проект важливий для нас у багатьох аспектах. Ми пропонуємо глядачам традиційну для каналу «Україна» історію про сильну, небайдужу особистість, яка бере відповідальність на себе і, всупереч перешкодам, досягає успіху. Ми ретельно працювали над ідеєю нового серіалу, сценарієм, добором акторів. Для нас, наприклад, важливо відкривати нові імена у вітчизняній кіносеріальній індустрії, і роль лікаря Ковальчук ми довірили чудовій актрисі Анастасії Карпенко, для якої це буде перша велика робота саме у кіно. Наша 45-серійна історія виходитиме о 18:00 у будні, і ми віримо в успіх «довгого» україномовного серіалу в прайм-тайм», – коментує Вікторія Корогод, керівник каналу «Україна».

«У серіалі обрана така система координат, в якій головні герої наділені щирою небайдужістю та співчуттям до ближнього. Наші лікарі не тільки абсолютні професіонали в своїй справі, але й готові вирішувати складні психологічні проблеми пацієнтів, сприяти їх порозумінню зі своїми родичами та самими собою. Так і має бути в ідеальному світі. І хоча в реальності кожен з нас може стикатися з зовсім іншим ставленням лікарів, та сучасна українська медицина ще далека від антикорупційних реформ, сподіваюсь, що серіал спонукатиме і глядача, і медиків до більшої терпимості, толерантності та небайдужості. Великі реформи починаються з кожного», – додала один з режисерів серіалу Віра Яковенко.
 «Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter