Сентябрь 25, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 20, 2017

Музей новин ТСН - в шорт-листі міжнародної премії

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Музей новин потрапив до шорт-листа міжнародної премії Shorty Social Good Awards. Це єдиний український проект серед понад 220 фіналістів нагороди. Премія відзначає найкращі соціальні ініціативи світу, що ефективно використовують соціальні медіа у своєму просуванні.
 
Серед інших учасників шорт-листа – кампанії таких організацій, як Google Made with Code, Microsoft, Mastercard, Hyatt, Honda, Hyundai, 21st Century Fox, Mercedes-Benz, P&G, Persil, HTC, National Geographic, British Council, Pampers, Humana, Zappos, «ООН-Жінки», Корпус миру.  
 
Музей новин був реалізований агенцією Gres Todorchuk PR разом з 6 командами запрошених спеціалістів до 20-річчя ТСН на каналі «1+1». За 3 тижні роботи виставки в «Мистецькому арсеналі» її відвідало понад 100 000 відвідувачів, а бренд ТСН з’явився на сторінках усіх соціальних мереж десятків тисяч українців.
 
«У 2017 році одразу 5 українських телеканалів святкували ювілеї. Ми бачили свою задачу не просто в розробці піар-активності до 20-річчя ТСН, але й у створенні безпрецедентного проекту, який зробив би ТСН синонімом слова “новини”, головним свідком усіх ключових подій доби незалежності. Так з’явився Музей Новин. Ми надзвичайно раді, що проект потрапив до шорт-листа Shorty Awards, адже це показує, що українські проекти можуть гідно презентувати себе у світі», – говорить Ярослава Гресь, керуючий партнер Gres Todorchuk PR. 
 
«Для нас ТСН = новини, а новини = ТСН, тому кращий проект, ніж Музей новин, для святкування 20-річчя важко уявити. Нам було важливо створити реальний контакт з нашими глядачами і показати їм історію України очима ТСН. Дуже круто, що ми увійшли в шорт-лист і про Україну дізнаються крізь проекти про гордість, досягнення та перемоги», – прокоментувала Світлана Павелецька, PR-директор 1+1 медіа.
 
Церемонія нагородження переможців пройде 15 листопада у Нью-Йорку. 

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter