Сентябрь 25, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 23, 2017

Фільм "Випуск'97" став переможцем "Молодість.Пролог"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Головний приз «Золотий Скіфський Олень» Національного конкурсу короткометражних фільмів на кінофестивалі «Молодість. Пролог – 47» отримав Павло Остріков за фільм «Випуск’97».
 
Окрім цього, режисер найкращого фільму Національного конкурсу отримав грошовий приз  від офіційного  партнера фестивалю, спонсора Національного конкурсу короткометражних стрічок, оператора держаних лотерей М.С.Л.  у розмірі 50 000 гривень. 
Чек на 50 000 гривень переможцю вручив Павло Вайсеро, директор з маркетингу оператора державних лотерей М.С.Л.
Спеціальні відзнаки журі отримали:
Фільм «Ма» режисерки Марії Стоянової «за вдумливе та зворушливе поєднання витриманої форми та тонке відображення стану душі в часи війни». 
Фільм «Останній запис» режисерів Сипрієна Клеман-Дельмаса та Ігоря Косенка «за  надзвичайне  відображення поколіннєвого погляду на війну та як різні покоління чоловіків ставляться  до війни, за чуттєвий режисерський підхід до гострого  питання».
 
Нагадаємо, в складі журі національного  
- Віланд Шпек
Засновник секції «Панорама» на Берлінському кінофестивалі, продюсер та режисер. На фестивалі працює  із 1982 року, є однім із найстаріших його експертів. У 1992-му став директором «Панорами», однієї з основних і найбільших програм  Берлінале, яка щорічно демонструє понад 40 фільмів. 

- Іван Мадео
Швейцарський продюсер. У 2014-му його фільм “Коло” виграв головний приз у секції «Панорама» на Берлінале та приймав участь у конкурсній програмі «Сонячний зайчик» кінофестивалю «Молодість» у 2015 році. Цього року був обраний до участі програмі «Producers on the way» на Каннському кінфестивалі.

- Сергій Лавренюк
Продюсер компанії Solar Media Entertainment, продюсер фільму «Лагідна» Сергія Лозниці, учасника основної конкурсній програмі 70-го Каннського кінофестивалю. Ще один гучний успіх продюсера - 
 фільм «DZIDZIO Контрабас», який можна назвати найуспішнішою українською стрічкою  у національному прокаті.
                                   

       

  
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter