Декабрь 16, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 24, 2017

На каналі "Україна" буде недільна "Головна тема" з Оленою Кот

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У листопаді на телеканалі «Україна» стартує новий проект про найбільш суспільно резонансні проблеми української дійсності «Головна тема», автором і ведучою якого стала Олена Кот.
 
Щотижня творча група проекту обиратиме одну глобальну проблему, яка має резонанс у масштабі країни і зачіпає інтереси більшості громадян, та виноситиме її на глибокий, всебічний розгляд. Автор і ведуча «Головної теми» Олена Кот триматиме у фокусі уваги всі аспекти проблеми: її історію, справжні причини, приховані факти, можливості для вирішення. 
 
«Головна тема» з’являється в нашому ефірі як відгук на певний суспільний запит. Країна переживає складні часи, реформи стикаються зі спротивом, іноді людям важко зорієнтуватися у світі, що змінюється. Як все це вплине на наше життя? Яким має бути результат? Куди ми йдемо і як вижити в нашій країні? Багато людей хочуть не просто спостерігати за подіями, а розуміти їхню логіку, бачити кінцеву мету, знати всі факти й варіанти розвитку, усвідомлювати, які є моделі вирішення проблеми і яка їхня ціна. Ніхто не заперечуватиме, що за останній час рівень громадянської відповідальності у нас зріс, і більшість українців прагнуть формувати своє ставлення до подій у державі свідомо. Ми говоритимемо про дійсно масштабні і, водночас, гостро актуальні речі. Для «Головної теми» не буде закритих тем чи проблем: якщо про це говорить країна – це буде в нашому ефірі. Але, за всієї актуальності й укоріненості в сьогоденні наших проблем, «Головна тема» – це насамперед погляд у майбутнє, бо для кожної проблеми ми спробуємо знайти й показати успішний досвід її розв’язання. Ми не будемо давати поради, але наводитимемо позитивні приклади», – зазначив головний редактор департаменту інформаційного мовлення каналу «Україна» Юрій Сугак.
 
Для максимально широкого та повного аналізу резонансної теми автор і ведуча нового проекту Олена Кот звертатиметься до результатів журналістських розслідувань, даних інтернет-опитувань, репортажів з місця подій, моделювання та реконструкції ситуацій, сюжетів про успішний досвід інших країн, людей, організацій. Вона говоритиме про те, як цей досвід можна застосувати в умовах України. У пошуках причин проблеми і варіантів її вирішення Олена Кот залучатиме до розмови журналістів, експертів, чиновників, громадських активістів, блогерів, політиків, економістів.
«Головна тема» – це, безумовно, проект для відповідальних і думаючих людей, для тих, хто вміє уважно слухати, ретельно аналізувати та робити власні висновки. Моє завдання – дати їм якомога більше поживи для розуму. Над проектом працює цілий колектив журналістів, які глибоко розбираються в усіх аспектах проблеми: розслідують, вивчають, називають відповідальних, показують варіанти вирішення, – і результати своїх розвідок представляють у сюжетах, що складатимуть до 80% програми. В цих сюжетах також будуть сформульовані ключові питання, які ставлять щодо нашої теми прості люди. А від кожного гостя у студії я вимагатиму точних, конкретних і чесних відповідей не лише про причини та винних, а й  про те, що ми маємо робити, аби  подолати проблему», – поділилась планами автор і ведуча «Головної теми» Олена Кот. 
 
Проект «Головна тема» з Оленою Кот виходитиме в ефірі каналу «Україна» щонеділі о 20:00 відразу після інформаційно-аналітичного тижневика «События недели з Олегом Панютою.


«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/   
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv
Межкомнатные двери магазин межкомнатных дверей. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter