Февраль 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 24, 2017

З НСТУ звільнився Павло Грицак

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Павло Грицак звільнився з ПАТ "НСТУ" за згодою сторін 
 
23 жовтня, заступник виконавчого директора центральної дирекції ПАТ "НСТУ" Павло Грицак був звільнений за згодою сторін.

Павло Грицак виконував обов’язки виконавчого продюсера Євробачення-2017 та відповідав за підготовку й проведення міжнародного пісенного конкурсу у Києві. 20 вересня 2017 року у Берліні відбулось робоче засідання організаторів пісенного конкурсу Євробачення, де пан Грицак остаточно відзвітував про свою роботу перед Європейською мовною спілкою та був відзначений подякою.

З 7 червня 2017 року у структурі ПАТ "НСТУ" Павло Грицак опікувався документарним та фінансовим закриттям проекту Євробачення-2017 на посаді заступника виконавчого директора центральної дирекції. За посадою пан Грицак також був членом організаційного комітету пісенного конкурсу.

Європейська мовна спілка також була повідомлена про звільнення Павла Грицака за згодою сторін, а відповідно, і втрату ним членства в організаційному комітеті конкурсу.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter