Декабрь 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 25, 2017

«Ворошиловград» поїде на кінофорум Connecting Cottbus

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Вперше в рамках міжнародного кінофоруму Connecting Cottbus відбудеться вручення призу за кращий проект в секції Work in Progress. Одним із 4-х номінантів серед 25-ти країн та 50-ти проектів обрано фільм Ярослава Лодигіна «Ворошиловград» за однойменним романом Сергія Жадана. Над екранізацією картини працював продакшен LIMELITE в партнерстві з Державним агентством України з питань кіно та каналом «Україна». 
 
«Ця історія цікава не тільки для нас, українців, які створюють цей фільм, але і для європейців. Вся команда вклала багато сил і душі в роботу над картиною, нам дуже приємно, що з 50 проектів відібрали саме наш», – прокоментував подію режисер «Ворошиловграда» Ярослав Лодигін. 
 
Варто зазначити, що рік тому Connecting Cottbus назвав «Ворошиловград» найперспективнішим європейським проектом і вручив відразу 2 нагороди COCO Best Pitch Award і COCO Producers Network Award.
«Ми дуже раді, що, побачивши робочий матеріал вже відзнятого фільму, експерти підтвердили цей статус і подарували нам можливість представити проект найбільшим міжнародним сейлз-агентам, дистриб'юторам і телеканалам», – додав генеральний продюсер Володимир Яценко.
Нагадаємо, зйомки картини трохи більше місяця тривали в Старобільську Луганської області, після чого продовжилися в Києві і закінчилися в кінці вересня.
Історію повернення головного героя Германа в рідний край глядачі побачать в кінотеатрах восени 2018 го року. Після прем'єри на великих екранах показ фільму запланований на телеканалі «Україна».
«Ворошиловград» – один з найбільш пронизливих творів у сучасній українській літературі, який визнано BBC «Найкращим українським романом Десятиріччя», перекладено англійською, польською, французькою, російською та німецькою мовами, відзначено численними національними та міжнародними нагородами.
Одного дня головний герой «Ворошиловграда» Герман отримує телефонний дзвінок. Його брат, власник старої бензоколонки, зник. Герман змушений повернутися до рідного Донбасу, де він не був багато років, щоб розібратися з ситуацією. Там він зустрічається з реальними та вигаданими персонажами, друзями дитинства та місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не лише бензоколонку, але й своє минуле, майбутнє та свій дім. Він вирішує залишитись у рідному місті з людьми, які люблять його, потребують його захисту та вірять йому.
Глядач побачить у картині відомих українських акторів, таких як: Олег Москаленко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Володимир Ямненко, Георгій Поволоцький, Євгенія Муц, Ігор Портянко та ін.
 
Канал «Україна» виступає генеральним медіапартнером картини «Ворошиловград». 


«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/   
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter