Декабрь 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 25, 2017

"Ессе Продакшн Хаус" і Іван Козленко екранізують роман “Танжер”

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Продюсерська компанія “Ессе Продакшн Хаус” отримала виключне право на екранізацію романа “Танжер”. ЇЇ автор, Йван Козленко, буде працювати разом із командою на всіх стадіях проекту: від розробки сценарію до виробництва та промоції фільму. Також до розробки проекту долучиться продюсер Ольга Река. 

Роман «Танжер» виданий 2017 року, був презентований на Книжковому Арсеналі та отримав схвальні відгуки українських літературних критиків. Одеса, цитуючи автора книги --“багатонаціональний та строкатий мегаполіс, пристановище творчості й мистецтва, нужденних і шукаючих, аферистів і бітників” -- стане одним із головних героїв фільму, який буде націлений на широку глядацьку аудиторію. 

“Ми раді, що будемо працювати разом із Йваном над адаптацією його книги для широкого екрану. Він зробив надзвичайне дослідження легенд, персонажів та місць Одеси, якими вона наповнювалась, починаючи з 1920-х років. Наприклад, один з них -- Олександр Довженко, який вперше приїхав в Одесу працювати на Одеській кіностудії,” - зазначає директор і продюсер “Ессе Продакшн Хаус” Віталій Шереметьєв. 

“Я уявляв деколи як книга, її персонажі, моменти буття Одеси можуть стати живими в кіно, як можна перетворити її в кінематографічну розповідь, тому з радістю погодився на пропозицію співпраці над фільмом Наталії Лібет та Віталія Шереметьєва,” – каже Йван Козленко.

Продюсери Віталій Шереметьєв та Наталія Лібет планують створювати фільм у партнерстві з європейськими кіно-продюсерами. Зйомки фільму відбуватимуться в Одесі у 2019 році. Кіно-театральний реліз планується на 2020-ий рік. 

Йван Козленко — генеральний директор Національного Центру Олександра Довженка. Він також був активним учасником андеграундного літературного руху Одеси на початку 2000-х років. Автор роману “Танжер”.

“Ессе Продакшн Хаус” — кіно-виробнича компанія повного циклу. З 1991 року компанія зняла більш ніж 800 рекламних роликів, корпоративних і рекламних відео, а також – художніх фільмів для провідних міжнародних і українських замовників. Робота компанії була відзначена багаточисельними нагородами та номінаціями, зокрема – номінацією на премію Американської Академії кінематографічних мистецтв і наук / Academy Award® у 2010 році за короткометражний фільм «Двері» продюсерської компанії Октагон Фільмс Лімітед (Ірландія). Серед кінопроектів у виробництві - “Стасіс” (2018), “Ісаак” (2018) та ін.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter