Октябрь 24, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 25, 2017

Повнометражний дебют Катерини Горностай їде на пітчинг в Таллін

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Український проект «Стоп-Земля» Катерини Горностай
відібрано до індустріальної секції кінофестивалю у Таллінні  

«Стоп-Земля», повнометражний ігровий дебют Катерини Горностай, буде представлений на пітчингу Міжнародного кінофестивалю “Талліннські ночі” (Естонія). 

Проект разом з іншими 15-ма відібрали до Baltic Event Co-Production Market — потужної платформи пошуку ко-продюсерів та сейлз-агентів. Серед учасників будуть фільми з Балтії, Скандинавії, Центральної та Східної Європи, Грузії та України. Ця платформа зокрема дала старт кінопроектам таких знаних режисерів, як Сергій Лозниця, Крістіан Мунджіу, Олексій Герман, Леван Когуашвілі та інші. 

Ко-продукційний ринок Baltic Event Co-Production Market пройде цьогоріч з 28-го листопада по 1-е грудня. Найкращий кінопроект за результатами пітчингу в рамках цієї події отримає 20 000 євро на виробництво.

«Стоп-Земля» є спільним проектом двох українських продюсерських компаній. Зараз українські продюсери Віталій Шереметьєв, Наталія Лібет («Ессе Продакшн Хаус»), Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельніцина («Магіка-фільм») та Вікторія Хоменко шукають європейських ко-продюсерів, міжнародного сейлз-агента, дистрибуторів та фестивалів для цього фільму. 

Уперше майбутній фільм презентували під час індустріальних заходів на Одеському міжнародному кінофестивалі у липні цього року. В Одесі проект «Стоп-Земля» назвали одним із найкращих серед 11 учасників пітчингу індустріальної секції фестивалю та відзначили призом. 

Також, дебютний повнометражний проект Катерини Горностай на початок листопада візьме участь у пітчингу Міжнародного кінофестивалю у Коттбусі (Німеччина).

«Стоп-Земля» розповідає про перший чуттєвий досвід підлітків. Це історія 16-річної дівчини Маші та її друзів у найтривожніші для них моменти дорослішання. Сценарій фільму написала сама режисерка Катерина Горностай. «Стоп-Земля» — це авторський фільм для широкої глядацької аудиторії підлітків і дорослих, які прагнуть їх зрозуміти. 

Зйомки картини розпочнуться в грудні 2018-го року в Україні. Кіно-театральний реліз запланований на 2020-ий рік.

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter