Август 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 26, 2017

ICTV нагородили премією Eyes & Ears Awards

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал ICTV став переможцем престижної європейської премії Eyes & Ears Awards. Роботи департаменту промо та дизайну ICTV були представлені у фіналі в чотирьох номінаціях і в кожній з них отримали високі нагороди – три «золоті» і одну «бронзову».

 

Робота «Triple movie» завоювала «золото» в номінації «Best on air programme campaign: Acquired fictional productions». У номінації «Best promotion-related musical composition» переміг ролик «Трансформери», обійшовши у фіналі роботу гіганта Disney Channel. Гучний проморолик «Дизель Боги» став найкращим у категорії «Best on air programme spot: Comedy». 

 Раніше цей ролик отримував престижну нагороду PROMAXBDA GLOBAL EXCELLENCE AWARDS, а також був фіналістом європейського конкурсу PROMAXBDA EUROPE AWARDS. Робота «Oskars 18+» на церемонії Eyes & Ears Awards взяла «бронзу» у номінації «Best promotion campaign for special programming».

 

Протягом уже кількох років ICTV стабільно завойовує престижні європейські та світові нагороди в галузі дизайну. Зокрема, роботи департаменту промо та дизайну телеканалу регулярно стають фіналістами як європейської, так і світової премії PROMAX.

 Eyes & Ears Awards – престижна європейська премія у сфері дизайну, просування і цифрових досягнень. Щорічно нагороди присуджуються найкращим роботам у сферах промо, інтерактиву, проектних, цифрових, рекламних і крос-медійних кампаній.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter