Декабрь 16, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 1, 2017

На канал «Україна» виходять «Специ» від Star Media

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У понеділок, 6 листопада, о 21:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра детективної мелодрами «Специ». Сюжет стрічки спільного виробництва компанії Star Media і телеканалу «Україна» розвивається навколо роботи експертів-криміналістів, які розкривають заплутані та неординарні злочини. Перші дві серії детективу цього літа були представлені на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі в секції «Серіали!». У 20-серійній стрічці буде 10 детективних історій: кожні дві серії «Спеців» присвячені одному злочину, над розслідуванням якого працюють головні герої.
 
«Специ» – одна з найбільш захоплюючих історій цього року, – коментує головний продюсер департаменту кіносеріального виробництва каналу «Україна» Наталія Стрибук. – Крім детективних справ, протягом 20 серій розвивається любовна лінія між головними героями, від якої неможливо буде відірватися. Та «хімія», яку показали на пробах виконавці головних ролей Яна Соболевська та Олексій Морозов, рідко зустрічається в акторських дуетах. Глядачі побачать усе – і кохання, і розслідування, і дивовижні здібності наших героїв, які були відмінно прописані автором – Ренатом Гільфановим».
Головний герой стрічки Андрій Макаров – керівник команди і справжній спец: розумний, з блискучою освітою, вкрай уважний до деталей. Часто саме завдяки зосередженості Макарова на дрібницях і його нестандартним висновкам специ розкривають найскладніші злочини.
У головного героя в підпорядкуванні такі ж, як і він, специ – комп'ютерний геній Стас, оперативники Кіценко та Щеглов, експерт, який досліджує причини злочинності, Ройзман і допитлива практикантка Леся.
Макаров – невиправний цинік і мізантроп, тому його стосунки з колегами стабільно напружені. «Мій герой – сноб абсолютний і непримиренний. Він усіх ображає, принижує, вважає себе найрозумнішим, що, в принципі, так і є насправді, – сміючись, розповідає про свого героя актор Олексій Морозов. – Та оскільки він тотальний сноб, приховувати цього немає сенсу. Утім, зізнаюся, мого персонажа очікують певні зміни, завдяки яким він стане м'якшим».
Макаров і його експертна група тісно співпрацюють зі слідчим МВС Богданою Ковальською. Вони розуміють одне одного із півслова, проте їхні стосунки не завжди безхмарні. Андрій і Богдана могли б стати парою і в реальному житті, але зараз жоден із них не готовий відкритися новим почуттям.
За словами виконавиці ролі Богдани, акторки Яни Соболевської, з партнером по знімальному майданчику їй неймовірно поталанило.
«З Олексієм ми познайомилися безпосередньо на пробах. Перші враження? Ну, у мене не було думки як у Тетяни з «Євгенія Онєгіна»: «Ах, це він!», але мені відразу було з ним легко, – зізналася Яна Соболевська. – Олексій володіє рідкісними якостями партнерства. Він не займається виключно своєю грою, він – актор, який віддає і бере одночасно. У цьому плані мені, безумовно, пощастило».
Є у Макарова і скелет у шафі: причиною його повернення в органи після вимушеного звільнення стала смерть сестри. Злочин залишився нерозкритим – його списали на звичайне пограбування, але Макаров упевнений – це було умисне вбивство. І тепер він сповнений рішучості знайти вбивцю.
У серіалі знялися актори Яна Соболевська, Олексій Морозов, Віталій Салій, Костянтин Корецький, Сергій Сипливий, Шорена Шонія, Паша Лі, Наталія Доля, Дмитро Чернов, Ігор Петрусенко, Сергій Солодов, Ксенія Данилова та багато інших.
Режисер картини – Олег Масленников. Оператор – Олександр Кришталович. Автор сценарію – Ренат Гільфанов. Спеціально для зйомок в одному з бізнес-центрів української столиці побудували великий павільйон, в якому розташувався поліцейський відділок з лабораторією, де специ розслідують справи. Однак глядачі побачать на екрані не типовий відділ поліції, а у форматі open-space.
«Ми не хотіли, щоб наша основна локація складалася з якихось окремих кабінетів, тому що це розбило б історію на дрібні об'єкти, – говорить режисер серіалу Олег Масленников. – Специ – люди фанатичні, певною мірою одержимі своєю роботою, і нам не хотілося перетворювати їх на таких собі напівчиновників, які сидять у своїх кабінетах. Наші криміналісти працюють у стильному, сучасному відділку формату open-space, і цей антураж сприяє розвитку подій: у відкритому просторі вони виробляють певні версії і будують гіпотези».
Зйомки фільму проходили в Києві і Київській області цього року. Виробництвом стрічки займалась компанія Star Media на замовлення каналу «Україна».
Прем'єра серіалу «Специ» з понеділка по четвер о 21:00 на каналі «Україна».«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/   
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter