Декабрь 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Ноябрь 6, 2017

Фільм "Стрімголов" Марини Степанської виходить на кіноекрани

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

9-го листопада у широкий кінотеатральний прокат виходить український фільм «СТРІМГОЛОВ», створений за підтримки Держкіно.  Стрічка є повнометражним режисерським дебютом Марини Степанської, його cвітова прем’єра  відбулася на 52-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах в рамках конкурсної програми «Із Заходу на Схід». 

«Я хотіла зробити таке розмовне кіно, яке б ти дивився і думав: «О, у мене відбувається те саме!» Задум був дуже простим: зняти кіно про нас, 25-30- річних людей, які живуть у Києві і які опинилися у вирі змін, що трапилися з країною. Це історія про людей, які перейшли певну межу, з ними щось відбулося, але вони не можуть зрозуміти, що саме. Образ головних героїв — це я в двох іпостасях. Сподіваюсь, це кіно зрозуміють, відчують і воно знайде свого глядача», — режисерка фільму «СТРІМГОЛОВ» Марина Степанська.

Фільм брав участь у головній конкурсній програмі 52-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах та національній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю. У квітні 2017 року проект фільму переміг на пітчингу «Meeting Point — Vilnius» у секції «Comming Soon New Talents» в рамках індустріальної платформи Вільнюського міжнародного кінофестивалю «Kino PAVASARIS» та в якості призу отримав ринковий показ на кіноринку Каннського міжнародного кінофестивалю Marche du Film. 

Покази фільму «СТРІМГОЛОВ» відбулися також на кінофестивалі Haifa International Film Festival, на кінофестивалі в Люксембурзі, а також на Central and Eastern European Film Festival. Фільм є учасником конкурсної програми Міжнародного кінофестивалю у Стокгольмі та головної конкурсної програми Міжнародного кінофестивалю Camerimage у Бидгощі.

Крім того, стрічка взяла участь у національному відборі фільму на висування  на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».
Прокатом "Стрімголов" займається компанія KINOVE.
 
«СТРІМГОЛОВ» — психологічна драма про події у Києві в наш час. Це історія ірраціонального кохання двох людей під час великих змін у країні. Антон — 27-річний колишній вундеркінд-музикант, що не зміг впоратися з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після кількарічного навчання у Швейцарії і п’ятьох місяців, проведених в психо-неврологічному диспансері під Києвом, де він лікувався від алкогольної залежності. На ці 5 місяців припадає «зима, що нас змінила» 2013-14 рр. Тож нове життя означає для Антона не тільки відсутність друзів, колишніх звичок і справи всього життя — музики, а й будь-яких правил, за якими можна вписатися у нову реальність. Його дідусь, людина суворих принципів, вивозить хлопця в село, далеко від принад великого міста. Одного разу Антон зустрічає Катю, яка, як і він, намагається знайти своє місце  в житті. Катя — одна з тисяч дівчат, які винаймають мікрокімнати в кам’яних джунглях Троєщини, за два дні має їхати до Берліна зі своїм бойфрендом, німецьким фотокором. Випадкова зустріч Каті та Антона змінює все.
 
 

Фільм «СТРІМГОЛОВ» став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно та отримав 100% фінансування розміром 10 мільйонів гривень.Жанр: психологічна драма
Виробництво: «ІнсайтМедіа», «Татофільм»
за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Автор сценарію і режисер-постановник: Марина Степанська
Оператор-постановник: Себастіан Талер
Продюсери: Олена Єршова, Володимир Філіппов, Алла Овсяннікова, Андрій Ящишин, Катерина Лачіна
Виконавчий продюсер: Андрій Суярко
Дистрибутор в Україні: Kinove
Звукорежисер: Сергій Степанський
Художник-постановник: Юлія Балан
Музика: Микита Мойсеєв
Монтаж: Борис Петер
Художник-постановник: Юлія Балан 
Художник з костюмів: Оксана Мельничук 
Кастинг: Зінаїда Мамонтова
Хронометраж: 105 хв
У ролях: Андрій Селецький, Дар’я Плахтій, Олег Мосійчук, Лариса Руснак, Крістіан Борис


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter