Октябрь 24, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 17, 2017

На каналі «Україна» - прем'єра фільму «Веселка в небі»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У неділю, 19 листопада, о 17:15 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 4-серійного фільму «Веселка в небі» виробництва кінокомпанії «Українська продакшн студія». Ця картина розповідає про те, як пережити загибель близької людини та не втратити себе.


Смерть Олексія в автокатастрофі вибиває у Маші землю з-під ніг. Навіть донька Поліна не може заповнити порожнечу, що утворилася в серці Маші після втрати коханого чоловіка. Та вона з Полею не єдині, хто втратив у цій трагедії близьку людину. Оля, талановитий дизайнер, була в машині Олексія, коли вони їхали по роботі на будмайданчик майбутньої лікарні, а опинилися на кладовищі. У Олі залишився чоловік Максим і дівчатка-близнючки Аня та Віка.
Чуже горе розділити не можна, але допомогти його пережити можна. Маша і Максим, допомагаючи один одному у важкі дні, зближуються. Щоб після грози в їхніх долях, разом побачити веселку в небі.
За словами режисера-постановника картини Олени Яковлевої, фільм розповідає про те, чи є життя після смерті близької людини.
«У серіалі порушено важливе питання, знайоме багатьом – як прийняти удар долі, пережити нестерпний біль втрати і зберегти себе. Герої картини опиняються в складній ситуації, коли життя їх рідних людей раптово обриваються, на руках залишаються маленькі діти та безліч проблем. У цій ситуації є тільки одні ліки – Кохання, – говорить режисер. – Крім мелодраматичної лінії, у фільмі є і детективна, тому глядачі побачать і погоні, і бійки, і перестрілки».
Головні ролі у фільмі виконали Катерина Кузнєцова, Артем Позняк, Володимир Жеребцов, Катерина Варченко, Ксенія Ніколаєва.
Виробництвом картини займалась компанія «Українська продакшн студія». Зйомки проходили в Києві і Київській області в серпні цього року.

Прем'єра фільму «Веселка в небі» у неділю, 19 листопада, о 17:15 на каналі «Україна».


«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/  
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter