Февраль 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 21, 2017

Заступником виконавчого директора НСТУ став Михайло Шматов

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

 Колишній директор департаменту взаємодії з філіями Національної суспільної телерадіокомпанії України Михайло Шматов 16 листопада став заступником виконавчого директора НСТУ Олександра Лієва.

За Михайлом Шматовим залишаються обов’язки з реформування філій та координація діяльності в період формування. Але крім цього, він відповідатиме за організацію та розвиток мереж мовлення, включаючи розвиток телемереж.

 "Це вже буде більш ретельна робота і координація, включаючи ведення ліцензійних документів всього ПАТ "НСТУ", - зазначив пан Шматов. Він вважає дуже символічним те, що саме в День працівників радіо, телебачення та зв’язку - професійного свята усіх телевізійників - він отримав нову посаду.


Нагадаємо, що раніше Михайло Шматов очолював Кримську ДТРК, а після анексії Криму переїхав до Києва. Із 23 травня 2016 року до 22 травня 2017-го був заступником генерального директора Національної телекомпанії України (НТКУ), і відповідав за співпрацю з регіональними мовниками – філіями НТКУ. Із травня до липня 2017 року працював тимчасово виконуючим обов’язки директора виконавчого НСТУ. Після цього був на посаді директора департаменту взаємодії з філіями.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter