Май 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 22, 2017

Медіа-платформа #FootballHub запустила власний сайт

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

На інформаційно-розважальному порталі проекту будуть висвітлені актуальні спортивні новини, онлайн-трансляції з різних подій у сфері футболу, а також випуски рубрик власного виробництва #FootballHub.

#FootballHub  - нова футбольна медіа-платформа, яка за рік існування набрала більше 100 тисяч підписників у соціальних мережах, серед яких відомі футболісти, УПЛ та федерації футболу. Особливістю #FootballHub є екслюзивний контент, який читачі зможуть знайти тільки на цій платформі: власне відео виробництво, присутність журналістів на всіх футбольних матчах, щоденні ексклюзиви, онлайн-стрімінг з різних подій.

За час існування платформи найулюбленішими рубриками користувачів, які набирають рекордні перегляди у соціальних мережах, стали:  «Футбольний на голову» - вікторина з футболістом, у якій гравець відповідає на запитання про свій вид спорту, а також ділиться цікавими подробицями з власного життя, «What’s Up?» - рубрика, у якій журналісти проекту спілкуються з відомими футболістами у невимушеній атмосфері, «Lo-Liga» - авторська рубрика Олександри Лободи про футбольний фешн і гламур, «Bebeto-Romario» - інтерв’ю у неформальній обстановці з Романом Бебехом. Окрім того, на сайті будуть представлені випуски «Old School», щоденної рубрики про визначні події в українському футболі, яка базується на ексклюзивному архівному відео.

Більше новин футболу - на сайті #FootballHub або сторінках проекту в соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter і YouTube.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter