Декабрь 11, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 24, 2017

Оголошено програму Зимового Кіноринку-2017

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Зимовий Кіноринок ОМКФ пройде з 13-го по 15-те грудня в кінотеатрі «Сінема Сіті» (Київ, ТРЦ «Ocean Plaza», вул. Антоновича, 176)

13-го грудня блок презентацій дистриб’юторських компаній відкриють КІНОМАНІЯ та АРТХАУС ТРАФІК. Об’єднання кінотеатрів та кінотеатральних мереж України проведе публічне обговорення результатів роботи. Дистриб’юторська компанія UFD в межах своєї презентації продемонструє пакети новинок від Fox, а також матеріали українських релізів.

В другий день Кіноринку, 14-го грудня, пройдуть презентації компаній ВОЛЬГА УКРАЇНА, KINOLIFE Distribution, MMD та SVOEKINО. День почнеться зі сніданку з компанією ВОЛЬГА УКРАЇНА, яка одразу після презентації покаже фільм-сюрприз. Фільм-сюрприз також підготувала компанія MMD. Після презентації та показу фільму від MMD відбудеться дискусія на тему перспектив кінодистриб’юції в Україні, за участю Голови Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка та представників дистриб’юторських компаній. Модератором дискусії виступить директор компанії АРТХАУС ТРАФІКДенис Іванов. Вечір продовжиться презентацією, вечіркою та спеціальним допрем’єрним показом від компанії SVOEKINO.

15-го грудня, в заключний день Кіноринку, відбудуться презентації та технічні доповіді компаній СінемаНекст Україна, КІНОПРОКАТ, Asia Cinema, CleverBusinessManagementта Кіносвіт Діджітал. По завершенню блоку презентацій Одеський кінофестиваль запрошує учасників на коктейль. В програмі ексклюзивних презентацій фільмів можна буде подивитись прем’єри «Зимова казка» (реж. Семен Горов), «Лиса гора» (реж. Роман Перфільєв) та «Одеський підкидьок» (реж. Георгій Делієв). Вечір завершиться блоком від ОМКФ - Work in progress українських фільмів.

Традиційно, протягом всіх днів заходу в фойє кінотеатру учасники зможуть ознайомитись з новинками обладнання для кінотеатрів та продегустувати нове меню для кінобарів від компаній «Київська Ділова Русь» та «Техніка Дніпро».

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter