Март 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 27, 2017

Новий стиліст Суспільного проревізує образи ведучих

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Відома українська художниця-костюмерка Леся Патока очолила напрям стилю Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Глядачі Суспільного уже мали змогу побачити результати її роботи в оригінальних бутоньєрках Майкла Щура на шоу ЧереЩур, в новому образі Оксани Пекун для проекту Фольк-music, а також у сукнях Дар’ї Кузнєцової в програмі Роздягалка.
"Планую провести візуальну ревізію Суспільного і створити нові неповторні образи ведучих. Уже розпочала роботу із гримерами та костюмерами, а в подальшому планую створити для Суспільного власний швейний цех. Моя мета – побудувати потужний відділ стилю. Для мене така робота – новий професійний виклик, як і для багатьох членів моєї команди", – розповіла про свою роботу Леся.

Леся Патока – українська художниця по костюмах та дизайнерка, що займалася розробкою образів Єви Бушміної, Івана Дорна, Олі Полякової, Джамали, Даші Суворової, гуртів ONUKA, Ляпис Трубецкой, Pianoбой, Бумбокс, Время и Стекло, Nikita та ін. Її творча майстерня, Patoka Studio, розробляє стиль та виготовляє костюми, аксесуари, головні убори, бутафорію, декорації, предмети інтер’єру тощо.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter