Март 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 28, 2017

Star Media зніме для каналу «Україна» другий сезон детективу «Специ»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Після успішного показу серіалу «Специ», знятого телеканалом «Україна» спільно з компанією Star Media, канал розпочинає роботу над продовженням детективної історії.


Детектив «Специ», який виходив у будні з 6 по 22 листопада о 21:00. Частка найуспішнішої серії склала 22,15% за аудиторією 18+** і 15,91% за аудиторією 18-54*.
У кульмінаційних моментах фільму частка досягала 28% за аудиторією 18+** і 20,9% по аудиторії 18-54*.
Як повідомляє телеканал "Україна", в середньому, кожну серію серіалу бачили понад 4 млн*** осіб, а всього за розслідуваннями «Спеців» спостерігали 15,5 млн*** глядачів каналу «Україна».

«Ми довго й з великою віддачею працювали над серіалом «Специ» і, звичайно, раді тому, що глядачі оцінили наші зусилля, – говорить головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва каналу «Україна» Наталя Стрибук. – Це перший праймовий детективний серіал власного виробництва каналу «Україна» і, починаючи розробку історії, ми припускали, що не обмежимося одним сезоном. Зараз, після того як перші 20 серій «Спеців» з успіхом пройшли в ефірі, маючи відгуки наших глядачів і запит на продовження, ми вже розпочали роботу над другим сезоном з улюбленими героями та новими детективними справами».

Нагадаємо, прем'єра детективного серіалу «Специ» відбулася в ефірі каналу «Україна» 6 листопада о 21:00. Перші дві серії картини цього літа були представлені на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі в секції «Серіали!».

У серіалі знялися актори Яна Соболевська, Олексій Морозов, Віталій Салій, Костянтин Корецький, Сергій Сипливий, Шорена Шонія, Паша Лі, Наталя Доля, Дмитро Чернов, Ігор Петрусенко, Сергій Солодов, Ксенія Данилова, Людмила Ардельян та багато інших.


Сюжет картини «Специ» розвивається навколо роботи експертів-криміналістів, які розкривають найбільш неординарні злочини. Андрій Макаров – керівник команди та справжній спец: розумний, з блискучою освітою, вкрай уважний до деталей. У нього в підпорядкуванні такі ж як і він фахівці – комп'ютерний геній Стас, оперативники Киценко та Щеглов, експерт, який досліджує причини злочинності, Ройзман і допитлива практикантка Леся. У зв'язці з Макаровим працює ще слідчий МВС Богдана Ковальська. Вони могли б стати парою і в реальному житті, але зараз ні Андрій, ні Богдана не готові відкритися новим почуттям.

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка «50 тис.+».
** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка «50 тис.+».
*** Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка «Вся Україна»«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/  
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter