Декабрь 11, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 11, 2017

OLL.TV інтегрує фільми та серіали провідних міжнародних онлайн-кінотеатрів

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З 6 грудня сервіс інтерактивного телебачення OLL.TV значно розширює пропозицію VOD контенту спільно з міжнародним онлайн-кінотеатром IVI. Цим спільним проектом OLL.TV починає програму інтеграції кращих контентних пропозицій українських і міжнародних гравців на своїй платформі.
 
Глядачі отримають можливість дивитися об'єднану відеотеку OLL.TV+IVI в пакеті Кіноман за 39 гривень на місяць. В пакеті - більше 15 000 фільмів і серіалів з усього світу.
 
Олексій Куракін, директор з розвитку бізнесу «Медіа Група Україна»: «Контент – безперечно головна складова успіху будь-якого ОТТ сервісу. Все інше вже на другому плані і є необхідним продовженням якісного тематичного асортименту. Можна намагатися вирішувати всі тематичні завдання самостійно і це найбільш виправдано у випадку з ексклюзивним контентом. А можна гнучко поєднувати підходи – ексклюзивне плюс широкий асортимент якісного та затребуваного, зібрані в одному сервісі для зручності перегляду. OLL.TV йде саме таким шляхом, прагнучи до самого унікального в ТБ та широкого вибору в VOD. Відтепер – спільно з новими партнерами.»

OLL.TV – сервіс інтерактивного телебачення, заснований на ОТТ-технологіях. OLL.TV – це понад 150 телеканалів, тисячі фільмів, серіалів в HD і футбол LIVE.
IVI – міжнародний онлайн-кінотеатр, найбільший агрегатор прав, що надає контент на території країн СНД та Балтії.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter