Май 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 15, 2017

Олексій Шапарєв знiме для 2+2 детектив "Фантом"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал 2+2 готує до виробництва новий авантюрно-пригодницький детектив з елементами фантастики під робочою назвою «Фантом». Співавтором ідеї серіалу та сценарію став режисер Олексій Шапарєв.

«Фантом» - це детективна історія, головний герой якої геній злочинного світу з прізвиськом Фантом. Він віртуозний бандит, якому вдається скоювати найбрутальніші та найвишуканіші злочини, уникаючи покарання. Його секрет – сучасні технології, які допомагають змінювати зовнішність, перетворюючись у будь-кого – звичайного водія, зірку естради чи відомого політика. 

 Коли на невловимого Фантома виходить колишній слідчий Михайло Жаров, Фантом стає справжнім месником, під його прицілом опиняються не тільки кримінальні авторитети, але й корумпована еліта при владі.

«Фантом  -  це крок вперед  в серіальному   виробництві  каналу   2+2. Оригінальна  ідея,  багатовимірний  головний  герой,  талановита  сценарна  група   -народжується дійсно перспективний  проект, який стане   нашим хедлайнером»,   – ділиться планами продюсер проекту Олеся Пазенко.

Наразі телеканал 2+2 подав всі необхідні документи для реєстрації назв та синопсису серіалу, а креативна група каналу разом з Олексієм Шапарєвим та сценарною групою працює над розробкою сценарію. Розпочати зйомки серіалу канал 2+2 планує вже у 2018 році та розглядає можливість створення стрічки із залученням партнерів.

«Після перезапуску пройшло достатньо часу, аби ми могли зрозуміти, що нам дійсно вдається робити добре, і в якому напрямку каналу слід рухатись далі. Так одним із пріоритетних напрямків розвитку є власне серіальне виробництво», – розповідає генеральний продюсер 2+2 Максим Кривицький

 Нагадаємо, 14 серпня 2017 року відбувся успішний перезапуск телеканалу 2+2. Канал змінив графічне оформлення та програмне наповнення. В осінньому телевізійному сезоні відбулись успішні прем’єри серіалів «Ментівські війни. Одеса», «Ментівські війни. Київ», а також «Гвардії-2». Крім того, канал збільшив обсяги власного серіального виробництва, наразі відбуваються зйомки двох серіалів «Опер за викликом» та «Стоматолог».Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter