Сентябрь 21, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 15, 2017

СТБ визначив переможцiв Премії імені Сергія Назарова

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У вересні цього року телеканал СТБ оголосив про заснування щорічної Премії імені Сергія Назарова, яка буде присуджуватися найбільш інноваційній, новаторській і проривній творчій ідеї, запропонованої співробітниками компанії в рамках заданої теми. Цього тижня робоча група на чолі з Володимиром Бородянським підвела підсумки першої Премії.
 
Темою цього року стала «Інтеграція телевізійного проекту в діджитал». За два місяці було отримано кілька десятків ідей. Всі пропозиції оцінювали за такими критеріями: масштабність, інноваційність, унікальність креативної складової, можливість інтеграції в діючий проект каналу або запланований в сітці, додаткова цінність для глядача і його залученість.

За результатами оцінок робочої групи, кращими відзначено одразу дві ідеї: діджитал-проект на тему схуднення від команди реаліті «Зважені та щасливі» (Євген Тунік, Катерина Лисенко, Павлікова Аліна, Алієв Фуад, Олександр Биков), і діджитал-інтеграція проекту «Все буде добре» від креативного продюсера комерційного продакшена Лани Барабанової.

- Хочу подякувати всім колегам, хто взяв участь у конкурсі і презентував свої ідеї. Дякую за час, сили, думки і креатив, це дуже цінно і важливо для нас, адже канал вперше проводив подібний конкурс. Спочатку планувалося, що Премію отримає тільки один переможець, але обидві відмічені нами ідеї настільки гідні, що робоча група вирішила зробити виняток і розділити приз між ними. Команда «Зважених та щасливих» отримає 40% преміального фонду, а Лана - 60%. Цінність Премії в тому, що співробітник зможе направити її на реалізацію власного творчого проекту або на професійний розвиток: скрінінги міжнародних телеформатів, поїздка на майстер-клас голлівудських гуру, European Film Market або щось інше. Канал СТБ оплатить будь-який напрямок, обраний переможцями, - наголосив Володимир Бородянський.

Премія ім. Сергія Назарова запланована як щорічна. Ідеї будуть прийматися восени, а оголошення переможця - в грудні. Щороку тема конкурсу буде змінюватися.

До складу робочої групи Премії увійшли:
- керівник каналу СТБ Володимир Бородянський,
- керівник продакшена Анна Рапп,
- директор з маркетингу Андрій Орнатський,
- директор департаменту позаефірного промо Вікторія Волонтирець,
- програмний директор каналу Катерина Шевелюк,
- керівник програмного відділу Павло Дубовий,
- директор департаменту ефірного промо Іраклій Махатадзе,
- керівник відділу перспективного планування Степан Шевелюк,
- директор департаменту по роботі з персоналом Людмила Довгоброд.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter