Сентябрь 20, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Декабрь 19, 2017

У фільму "Стасіс" з'явився офіційний трейлер

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Вийшов трейлер фільму "Стасіс" режисера Мантаса Кведаравічуса, який створюється у копродукції з Україною.

Спільне виробництво стрічки «Стасіс» здійснюють Литва, Україна та Франція.

 Бюджет картини становить 31 млн 350 тис. грн. Держкіно України надає кінопроекту фінансову підтримку розміром 11 млн 599,5 тис. грн.  

Головні ролі виконують Ганна Білоброва та Ріта Бурковська (Україна), Мехді Мохаммед (Судан) та Ґаріп Оездем (Туреччина). 

Відео редагувалося режисером монтажу Петром Цимбалом, звук розроблений та записаний Андрієм Нідзельським, корекція кольору зроблена Мариною Ткаченко. Роботою команди керувала Тетяна Буяло, пост-продакшн супервайзер – ЕССЕ Продакшн Хаус. 

Тізер представляє чотирьох головних героїв картини, дія якої відбувається впродовж 24-ох годин в Афінах: Мехді – біженця з південного Судану, Ґаріпа – курдського гангстера, та двох українських подруг – Софії, іконописиці, що також має антикварну крамницю, в якій торгує і живе, та Анни, – котра працює в борделі.

«Стасіс» базується на трирічному етнографічному дослідженні Мантаса Кведаравічюса в Афінах, Одесі та Стамбулі. Курди, суданці, українці, греки з цих місць - сквотів, таємних кафе, підземних мечетей, борделів, залишених заводів - та їхні розповіді склали сюжет фільму. Головні герої - Ґаріп, Софія, Мехді та Анна, а також кримінальна й любовна історія, що пов’язує їх у фільмі, ведуть нас крізь сьогодення кожного з цих міст. 

Оператор–постановник – В’ячеслав Цвєтков, звукорежисер – Андрій Нідзельський, художник-постановник – Юрій Григорович, композитор – Антон Байбаков спільно з гуртом ДахаБраха. 

Кінотеатральний реліз фільму запланований на 2018-й рік. 

Початок:
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter