Декабрь 14, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 19, 2017

Серіал "Обручка з рубіном" отримав саундтрек від співачки Ілларії

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Співачка ILLARIA записала саундтрек до серіалу «Обручка з рубіном»

У січні на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 95-серійної авантюрної мелодрами власного виробництва «Обручка з рубіном». Саундтреком україномовної картини стала нова композиція співачки ILLARIA під назвою «Світ належить мені».
 
Пісня була створена спеціально для прем’єри 95-серійної мелодрами «Обручка з рубіном». Автором слів та музики композиції «Світ належить мені» є сама ILLARIA.
«Мені імпонує ідея картини «Обручка з рубіном», адже це велике україномовне кіно з інтригуючою історією, – розповідає ILLARIA. – Я переглянула фрагменти фільму, і з огляду на колористику стрічки та динаміку кадрів, почала награвати мелодії та співати. Показала більше 20 своїх напрацювань, і одна з пісень «зачепила» творців картини. Насправді, я її почала писати ще кілька років тому, але на завершення цієї композиції мене надихнуло кіно. Аби наблизити її до сюжету серіалу, ми внесли суттєві зміни: я переписала цілий куплет, змінила мелодію приспіву та назву композиції. Так народилась пісня «Світ належить мені», і мені дуже приємно, що вона звучатиме на початку кожного епізоду україномовного серіалу «Обручка з рубіном».
 
Нагадаємо, в основі сюжету багатосерійної картини – історія двох сестер Ані та Яни, звичне життя яких в одну мить трагічно перекреслює автомобільна аварія. Усупереч невтішним прогнозам лікарів, після автокатастрофи обидві дівчини вижили, але впали в кому. Через серйозні ушкодження їхні обличчя пошматувало склом – ані лікарі, ані родичі так і не відрізнили, хто з сестер Яна, а хто – Аня. Вирішальну роль відіграла обручка з рубіном Ані, яка за фатальним збігом обставин у момент ДТП була на безіменному пальці Яни. Сестер переплутали. Дівчатам доведеться пройти довгий шлях, аби повернути самих себе та своє життя.
 
Головні ролі в серіалі виконали молоді актори Дарія Баріхашвілі, Марія Пустова, Роман Луцький та Олексій Нагрудний.
Виробництвом серіалу займалась компанія Front Cinema, що входить до складу «Медіа Групи Україна». Виконавчі продюсери – Саша Ткаченко та Денис Пономаренко.
Трейлер до серіалу, в якому звучить композиція «Світ належить мені», можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=mLb3ZkGCw4Y  
Прослухати пісню повністю https://www.youtube.com/watch?v=_sh4V04ZC0k&feature=youtu.be  

Прем’єра серіалу «Обручка з рубіном» відбудеться скоро на телеканалі «Україна».
«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/   
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter