Февраль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 22, 2017

Чи вплине арешт активів Коломойського на 1+1 media, - коментар

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В 1+1 media прокоментували вплив арешту активів власника групи Ігоря Коломойського на роботу компанії.

"У зв'язку із запитами, які надходять до нас стосовно того, яким чином вплине ситуація з тимчасовим арештом активів Ігоря Коломойського на діяльність "1+1 media", вважаємо за необхідне прокоментувати: жодним чином не вплине. Медіа-група продовжує свою операційну діяльність у звичному режимі, ми готуємось до нового сезону та жодних змін у статусі не передбачається", - коментують у компанії.

1+1 media також наводить документи адвокатської компанії Fieldfisher, яка представляє інтереси пана Коломойського у Високому Суді Лондона, в яких в тому числі зазначено наступне:
"Компанії, що прямо чи опосередковано належать пану Коломойському, чи які мають для нього корпоративний інтерес, котрі здійснюють виробничу і/та сервісну і/та торгівельну або іншу операційну діяльність, мають право продовжувати свою звичну господарську діяльність, проводити операції та повною мірою розпоряджатися грошовими коштами та активами, якщо ці дії здійснюються у ході звичної та належної господарської діяльності».

"Всі інші "роздуми та коментарі" щодо 1+1 медіа у цьому зв’язку в подальшому вважаємо недоречними та такими, що не відповідають дійсності", - йдеться у повідомленні медіа групи.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter