январь 19, 2019
ћедиаЅизнес
ѕользователь
ѕароль
 
“¬ѕресса–адиоЌаружка иноDigitalAmbient
Ќќ¬ќ—“»
√лавна€  /  –убрики
ƒекабрь 28, 2017

ўо буде у новор≥чному еф≥р≥ UA: ѕ≈–Ў»…

ѕоделитьс€: Facebook Twitter LiveJournal
¬ерси€ дл€ печати

ƒо новор≥чних св€т UA: ѕ≈–Ў»… п≥дготував перше в ≥стор≥њ сусп≥льного мовника кул≥нарне реал≥т≥-шоу, св€тков≥ концерти та спец≥альн≥ новор≥чн≥ випуски програм "„ереўур", "Ћайфхак украњнською" та "¬≥йна ≥ мир".

Ќове реал≥т≥-шоу —усп≥льного " рањна на смак" стартуЇ в еф≥р≥ 27 грудн€ о 09:40. ѕ’€ть учасник≥в з п’€ти р≥зних крањн зберутьс€ в одному м≥сц≥, щоб перетворити його на остр≥вець своЇњ культури. Ќа гл€дач≥в чекають п’€ть незабутн≥х вечор≥в, п’€ть харизматичних героњв ≥ п’€ть €скравих кул≥нарних подорожей. Ўоу виходитиме щодн€ у ранковому еф≥р≥ до суботи. ј у нед≥лю, 31 грудн€, розпочинаючи з 15:10, можна буде передивитис€ ус≥ п’€ть випуск≥в " рањни на смак" п≥др€д.

Ќовор≥чний випуск "‘ольк-music", €кий у новому сезон≥ отримав оновлений формат в еф≥р≥ UA:ѕерший у нед≥лю, 31 грудн€, о 13:00. ” цьому випуску нагороджуватимуть ф≥нал≥ст≥в проекту, чињ п≥сн≥ полюбилис€ гл€дачам найб≥льше. ѕереможц≥в в≥татимуть в≥дом≥ гурти та виконавц≥, серед €ких:  подружж€ ќльга —умська та ¬≥тал≥й Ѕорисюк, гурт "OT VINTA", шоумен та сп≥вак ƒ≥ма  ол€денко та ≥нш≥.

 онцертна програма "UA:ћ”«» ј" стартуЇ у св€тковому еф≥р≥ 31 грудн€ о 22:00. ≈ксклюзивно дл€ гл€дач≥в UA: ѕ≈–Ў»… своњ найкращ≥ композиц≥њ засп≥вають гурти "Bahroma", "Karna", "Epolets", "Ѕез обмежень" ≥ ще 10 виконавц≥в.

 ” новор≥чний випуск late night show "„ереўур" ћайкл ўур хот≥в, за старою традиц≥Їю ”“-1, запросити легендарних особистостей – ћихайла ѕоплавського, ≤во Ѕобула, ќлега ¬≥нника, ќксану Ѕ≥лоз≥р, Ћ≥л≥ю —андулесу та не менш в≥домих з≥рок украњнськоњ сцени. јле, на жаль, ви€вилос€, що ус≥ вони працюють у цей час на корпоративах ≥ зав≥тати на шоу не зможуть, тому до ћайкла прийде хтось ≥нший. ’то саме – д≥знавайтес€ у нед≥лю, 31 грудн€, о 22:15.

ќдразу п≥сл€ прив≥танн€ ѕрезидента ”крањни ѕетра ѕорошенка ≥ г≥мну у виконанн≥ симфон≥чного оркестру ”крањнського рад≥о в еф≥р≥ UA: ѕ≈–Ў»… стартуЇ св€тковий концерт в≥д програми "‘ольк-music". ¬едуч≥ “≥мур ћ≥рошниченко ≥ ќксана ѕекун в≥татимуть украњнц≥в з прийдешн≥м 2018 роком, а у €кост≥ подарунка, на новор≥чн≥й сцен≥ засп≥вають «лата ќгнЇв≥ч, гурти "Kozak systems" ≥ "Adam" та багато ≥нших виконавц≥в.

 —в€тковий еф≥р вже 1 с≥чн€ о 01:10 продовжить концертна програма "ѕ≥сн≥ в≥д „ереўур", де засп≥вають украњнськ≥ музиканти (€ких ми називати не можемо, бо п≥дписали угоду про нерозголошенн€). “риб’ют-концерт гурту "Ѕрати √адюк≥ни" "я вернувс€ дом≥в" див≥тьс€ в еф≥р≥ UA: ѕ≈–Ў»… о 01:45ќ 03:40н≥чну св€ткову програму продовжить концертна програма "UA:ћ”«» ј", а о 04:30 – шоу з симфон≥чним оркестром в≥д гурту "“Ќћ " та оркестру  "—лобожанський".
Rambler's Top100 ≈сли ¬ы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter