Декабрь 17, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Январь 11, 2018

Виробник фільму "Сторожова Застава” почав повертати гроші Держкіно

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Компанія Kinorob почала повертати Державному агентству України з питань кіно гроші, виділені на виробництво фентезі “Сторожова Застава”. Першу частину коштів у розмірі 1 мільйон 20 тисяч гривень було переведено на рахунок фонду Держкіно 8 грудня 2017 року. Подальше повернення коштів планується здійснити за рахунок масштабної міжнародної дистрибуції стрічки.

Зокрема, на сьогоднішній день права на український фільм-фентезі продані в Китай, Південну Корею, Індію, Японію, Пакистан, Шрі-Ланку, Бангладеш, Непал, Бутан, Мальдиви, Казахстан, Молдову, Росію, Білорусь,  Киргизстан, Францію та франкомовні території світу, Італію, Іспанію та Канаду.
З грудня 2017 року фільм з англійськими субтитрами доступний для перегляду мешканцям 27 країн світу в бібліотеках найбільших світових VOD-платформ — iTunes та Amazon Prime. А восени 2017 року “Сторожова
Застава” вийшла в прокат в Білорусі та Казахстані.


“Сторожова Застава” - український повнометражний фільм-фентезі, знятий а мотивами однойменної книги Володимира Рутківського, що вийшов у ирокий прокат 12 жовтня 2017 року. На даний момент в кінотеатрах
стрічку переглянули 276 тисяч 18 глядачів, український бокс-офіс картини кладає 19 мільйонів 84 тисячі 21 гривню. Загальний бюджет фільму - 40 ільйонів гривень, з них 18 мільйонів гривень - підтримка Держкіно.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter