Январь 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 16, 2018

Канал «Україна» готує другий сезон шоу «Свекруха чи невістка»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Сімейне кулінарне шоу «Свекруха чи невістка» з ведучим Григорієм Германом розпочинає кастинг другого сезону. За звання найкращого кулінара змагатимуться дві найдорожчі жінки для чоловіка. Українським невісткам і свекрухам доведеться боротися одна з одною за перемогу, а судити гастрономічні дуелі будуть самі ж чоловіки.
 
Згідно з форматом шоу, свекрусі та невістці необхідно приготувати одну й ту ж страву, та кому це вдасться зробити краще, вирішуватимуть чоловіки. У всьому допомагає ведучий Григорій Герман – справжній експерт не тільки на телевізійній, але й на реальній кухні. Григорій підкаже, як розібратися в тонкощах кулінарії та сімейного життя, а також допоможе знайти шляхи вирішення конфліктів між двома господинями на кухні.
 
«Під час роботи над першим сезоном ми мали справу з проблемами, які накопичувалися роками, і люди вже просто звикли з ними жити. Та в сім’ї важливо говорити, вміти слухати та чути одне одного, – говорить ведучий Григорій Герман. – У наших кулінарних протистояннях не лише визначиться, хто куховарить смачніше; найважливіше, що під час приготування страв українські родини матимуть змогу порозумітися».
 
Заповнити анкету для участі можна за посиланням
Дати проведення кастингів другого сезону: 17-18 лютого – Харків та Полтава; 24-25 лютого – Львів та Одеса. 
 
А з вівторка, 16 січня, канал «Україна» покаже прем’єрні епізоди програми «Свекруха чи невістка». 
 
Як повідомлялося раніше, кулінарне шоу «Свекруха чи невістка» – це українська адаптація популярного турецького формату Rivals-in-Law, який виходить у 8 країнах світу.

Cімейне кулінарне шоу «Свекруха чи невістка» з вівторка по п’ятницю о 10:30 на телеканалі «Україна».«Україна» — провідний національний телеканал країни. За підсумками 2017-го року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 13%, рейтингом 2,23% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК.
Загальне покриття телеканалу «Україна» на грудень 2017 р. становить 91,57% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» - Євген Лященко. http://kanalukraina.tv

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter