Январь 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Январь 16, 2018

Хто представить Україну на «Євробаченні-2018»: півфіналістів вже визначено

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Завершився перший етап Національного відбору-2018 - перегляд заявок і пісень артистів. Сьогодні телеканали СТБ та UA:ПЕРШИЙ визначилися з іменами півфіналістів, які будуть боротися за право представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення».
 
Отже, з 10 лютого в прямих ефірах Нацвідбору ми побачимо 18 виконавців:
1.The Erised

2.Сергій Бабкін
3.СONSTANTINE
4. Kozak System
5. The ВЙО
6. Julinoza
7. Dilemma
8. KAZKA
9. Yurcash
10. Mountain Breeze
11. Ingret Kostenko

12. Vil’na 

13. LAUD
Серед півфіналістів також є учасники двох попередніх Нацвідборів:
14.TAYANNA 

15. KADNAY
16. Pur:Pur
17. MELOVIN
18. ILLARIA

За словами музичного продюсера Руслана Квінти, головна відмінність Нацвідбору-2018 в тому, що у складі півфіналістів хлопців більше, ніж дівчат, а всі пісні, які почують глядачі в прямих ефірах - авторські.
- Поки тривав перший етап відбору, ми отримали понад 1000 заявок. Це вказує на те, як сильно розвивається наша музична індустрія. Я пишаюся тим, що сьогодні українські пісні мають абсолютно нове обличчя - сучасне, модне. І саме на якісну пісню ми робили ставку. У ній повинна бути і любов до музики, і сміливе рішення, і індивідуальність самого артиста. Не важливо - популярний він чи ні. Ми провели колосальну роботу, щоб взяти найкращих, і я з
впевненістю можу сказати, що в прямих ефірах глядач почує дуже якісну музику і побачить міцних (не побоюся цього слова) артистів. Особисто я вірю в кожного з них. Більш того, всі пісні написані самими учасниками, немає жодної «спецпокупки» - це мене, як музичного продюсера, дуже тішить.
 
У прямих ефірах Нацвідбору буде представлено близько 16 музичних жанрів, серед яких indi pop, authentic, reggie, house, experiment pop, folks та інші.

19 січня відбудеться жеребкування, результати якого визначать порядок виступів артистів у
півфіналах Нацвідбору.
Нагадаємо, у Нацвідборі-2018 заплановано два півфінали (10 і 17 лютого), в кожному з яких виступатимуть по 9 виконавців. У фінал, який відбудеться 24 лютого, пройдуть 6 учасників. Переможець Нацвідбору представить Україну на 63-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Лісабоні (Португалія) з тією ж піснею, з якою він брав участь у відборі.

Прямі ефіри Національного відбору будуть транслюватися одночасно на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter