Февраль 21, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 22, 2018

"Золота дзиґа": всі претенденти на Другу кінопремію

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Завершилася селекція фільмів на відповідність вимогам регламенту Другої Національної кінопремії. Із 77 стрічок, що були подані на участь у конкурсі, до довгого списку увійшло 59 кіноробіт: 16 повнометражних ігрових, 22 короткометражних ігрових, 13 повнометражних документальних, 8 анімаційних.

Повнометражний ігровий фільм:

  • Dzidzio Контрабас, режисер Олег Борщевський
  • IZI, режисер Андреа Маньяні
  • “Іній”, режисер Шарунас Бартас
  • “Інфоголік”, режисер Валентин Шпаков
  • “Кіборги”, режисер Ахтем Сеітаблаєв
  • “Лагідна”, режисер Сергій Лозниця
  • “Межа”, режисер Петер Беб’як
  • “Мир вашому дому”, режисер Володимир Лерт
  • “Правила бою”, режисер Олексій Шапарєв
  • “Припутні”, режисер Аркадій Непиталюк
  • “Рівень чорного”, режисер Валентин Васянович
  • “Стрімголов”, режисер Марина Степанська
  • “Урок магії”, режисер Лілія Солдатенко
  • “Час хризантем”, режисер Дмитро Мойсеєв
  • “Червоний”, режисер Заза Буадзе
  • “Чужа молитва”, режисер Ахтем Сеітаблаєв.
 

Короткометражний ігровий фільм:

  • Uneasiness, режисер В’ячеслав Паренюк
  • “Благодать”, режисер Жанна Озірна
  • “Бритва”, режисер Дарина Долеско
  • “Бузок”, режисер Катерина Горностай
  • “Випуск’97”, режисер Павло Остріков
  • “Віддалік”, режисер Катерина Горностай
  • “Двері”, режисер Наталія Давиденко
  • “Дім”, режисер Ірина Цілик
  • “Ефект сходів”, режисер Катя Павленко
  • “Ілюзія контролю: Початок”, режисер Владек Занковскі
  • “Кінець місяця”, режисер Олег Ісаков
  • “Клітка для папуги, що говорить”, режисер Ірина Асонова
  • “На своїй землі”, режисер Олександр Кирієнко
  • “Намір”, режисер Анна Смолій
  • “Невидима”, режисер Максим Наконечний
  • “Нетерпимість”, режисер Володимир Бакум
  • “Післясмак”, режисер Юра Катинський
  • “Свині”, режисер Роман Любий
  • “Солатіум”, режисер Христина Тинькевіч
  • “Технічна перерва”, режисер Філіп Сотниченко
  • “У полі”, режисер Олександр Шкрабак
  • “Фотоморгана/ Photomorgana”, режисер Ірина Кальченко.

Повнометражний документальний фільм:

  • “Американська мрія. У пошуках правди”, режисер Володимир Мула
  • “Будинок “Слово”, режисер Тарас Томенко
  • “Вєаюфром”, режисер Дмитро Лавріненко
  • “Війна химер”, режисер Анастасія Старожицька
  • “Дельта”, режисер Олександр Течинський
  • “Діксі Ленд”, режисер Роман Бондарчук
  • “Контури”, режисер Олег Чорний
  • “Майже 10.000 виборців”, режисер Уляна Осовська
  • “Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть”, режисер Тетяна Ходаківська
  • “Одесити на Донбасі”, режисер Олександр Авшаров
  • “Свій голос”, режисер Сергій Маслобойщиков
  • “Серце мами Гонгадзе”, режисер В’ячеслав Бігун
  • “Школа номер 3”, режисер Єлізавета Сміт
Анімаційний фільм:
  • “Елювіум - Регенеративна істота”, режисер Стас Сантімов
  • “Лабіринт”, режисер Олександр Колодій, Степан Коваль
  • “Подорож”, режисер Євгенія Кіракосян
  • “Причинна”, режисер Андрій Щербак
  • “Хроніки одного міста”, режисер Євген Сивокінь
  • “Чудове чудовисько”, режисер Сергій Мельніченко
  • “Я купив велосипед”, режисер Микита Лиськов
  • “Я Чайник!”, режисер Оксана Карпус

22 січня члени Кіноакадемії розпочали голосування за фільми, що увійдуть до короткого списку претендентів на “Золоту Дзиґу” - результати будуть оголошені у лютому. У березні Правління Української кіноакадемії визначить номінантів на Другу Національну кінопремію - цього року “Золота Дзиґа” вручатиметься у 18 номінаціях.

Нагадуємо, що переможці конкурсу будуть оголошені 20 квітня на урочистій церемонії вручення нагород Національної кінопремії.








Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter