Февраль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 25, 2018

razom communications відкрила цифровий підрозділ

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

razom communications повідомляє про офіційне відкриття цифрового підрозділу

 

Україно-британська комунікаційна компанія razom communications офіційно оголосила про відкриття нового підрозділу razom digital.

 

razom digital об’єднує всі цифрові експертизи холдингу, включаючи стратегію та креатив, консолідує процес закупівель і запроваджує єдиний стандарт реалізації діджитал-проектів. «Ще кілька років тому цифрова експертиза сприймалась на українському ринку як дещо окреме, – зазначає Дарія Кабанова, СЕО razom communications. – Ми завжди знали, що діджитал – обов’язкова частина комунікаційної стратегії, саме тому цифрові експерти були в кожному нашому агентстві. Наразі ми посилюємо нашу діджитальну команду агенцій новим підрозділом. Це дозволить приносити більшу цінність нашим клієнтам і розвивати нові цифрові продукти й послуги».

 

Робота підрозділу спрямована на надання послуг клієнтам холдингу та новому бізнесу. Це класичні діджитальні послуги: цифрове виробництво, контент-маркетинг, медіа-планування, РРС, SMM, розробка крос-платформ і нестандартних проектів, а також менш звичні для українського ринку послуги: економетричне моделювання, виділення поведінкових сегментів, big data, цифровий консалтинг.

 

Підрозділ razom digital очолює Chief DigitalOfficer групи Міла Крутченко, за напрям закупівель відповідає Chief Digital BuyerАліна Руль, а за підготовку стратегій –Digital Strategist Катерина Денисова.

 

«Ми впевнені, що діджитал є серцем сучасної ефективної комунікації. Наш підрозділ об’єднує експертизу медійних і креативних агенцій групи та пропонує комплексний підхід 360° для наших клієнтів: від стратегії та креативу до розробки сайтів і технологічних рішень», – каже Міла Крутченко.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter