Февраль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Январь 29, 2018

Львівське «Твоє місто» запустило видання у Чернівцях

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Львівський медіа-хаб «Твоє місто» відкрив філію у Чернівцях. Офіційний запуск міського порталу «Твоє місто. Чернівці» відбувся 22 січня. Він складається з онлайн-видання, онлайн-телебачення та дискусійної платформи. 
 
Новостворений медіа-хаб проводитиме онлайн-трансляції та відкриті дискусії, перша з яких – «Візія Чернівців-2020» – уже відбулась. За перші дві доби на паблік медіа у Facebook підяписалися майже 1000 осіб.

Місія нового незалежного медіа – сприяти сталому розвитку громади через кращу поінформованість та створення можливостей для дискусій з важливих для громади питань.  Джерела фінансування медіахабу – внески учасників громадського об’єднання, серед яких є відомі підприємці міста з активною громадською позицією, а також плановані надходження від реклами і грантова підтримка міжнародних організацій. Одним із стандартів видання є обов’язкове маркування рекламних і партнерських публікацій.

«У Чернівцях ми керуватимемося тими ж принципами, що й у Львові – невтручанням учасників громадського об’єднання у редакційну політику медіа.  А дороговказом для роботи редакції є наші цінності, місія та внутрішні редакційні стандарти», – каже співзасновник медіа-хабу «Твоє місто», голова правління ГО «Твоє місто Львів» Тарас Яценко. «У новій команді – журналісти з Чернівців, і дуже важливо, що саме вони по-новому розповідатимуть про своє рідне місто та відкриватимуть його ще більше для всієї України» . 
 
Головною редакторкою видання стала Христина Гаврилюк, яка дотепер працювала в проекті InfoKey, а директором – Олександр Білоус, який раніше працював завідувачем відділу охорони пам’яток історії та культури Чернівецького обласного центру з питань культурної спадщини та у німецькому футбольному клубі «SV 09 Arnstadt»».
 
«Твоє місто» – мультимедійний хаб, що включає в себе міський портал, міську дискусійну платформу,  онлайн-телебачення, громадську організацію з розвитку якісної журналістики «Твоє місто Львів» та продакшн-студію. Співзасновниками ГО «Твоє місто Львів» є Тарас Яценко та Світлана Жаб’юк, а членами організації – майже два десятки львівських підприємців.  У 2016 році «Твоє місто»  отримало нагороду конкурсу «Обличчя міста», а у 2017 році – регіональну нагороду Національного конкурсу «Благодійна Україна». Окремі проекти організації підтримували такі міжнародні організації як European Endowment for Democracy, Міжнародний фонд «Відродження», МГО «Інтерньюз Україна». 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter