Февраль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 29, 2018

На каналі «Україна» буде «Контролер», що шукатиме рішення соціальних проблем

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

1 лютого на каналі «Україна» стартує новий проект «Контролер» про найбільш актуальні соціальні проблеми, з якими українці стикаються щодня. Ведучим проекту став Ярослав Куц.

Щотижня «Контролер» буде піднімати одну резонансну проблему, що стосується життя українців. Це ситуації та теми, з якими наші громадяни стикаються щодня: житло, громадський транспорт, медицина, безпека продуктів харчування та води, дитяча безпека, рівень послуг, що надаються державою. Найчастіше люди не можуть вирішити такі проблеми через бездіяльність чиновників або бюрократію.
 
«За допомогою проекту «Контролер» ми дамо глядачам можливість підняти наболілу проблему та знайти їй рішення. Ведучий Ярослав Куц відправлятиметься на місце та виявлятиме причини ситуації, що склалася, закликатиме до відповіді чиновників на всіх рівнях і відслідковуватиме розвиток ситуації в подальшому. За необхідності команда проекту допоможе головним героям грамотно скласти потрібні листи та заяви, а також познайомить з тими експертами, які зможуть посприяти», – розповів головний редактор департаменту інформаційного мовлення каналу «Україна» Юрій Сугак.
 
Щоб знайти вихід з проблемної ситуації, українці повинні знати свої права та вміти їх відстоювати. Розібратися в усіх цих питаннях допоможе «Контролер». Ярослав Куц буде не тільки висвітлювати резонансні історії своїх героїв, але і як досвідчений юрист допомагатиме людям долати недбалість чиновників і досягати результатів.
 
«Контролер», в першу чергу, не просто проект розслідувань. Він спрямований на виявлення проблем і способів їх вирішення. Це проект, який буде давати реальний механізм щодо вирішення аналогічних ситуацій для будь-якого з телеглядачів. Незалежно від того, де вони зіткнуться зі своєю проблемою, ми обов'язково її виявимо та покажемо, як її вирішити. Я не просто ведучий, у мене серйозний юридичний бекграунд: я колишній слідчий і діючий адвокат. Я досить добре знаю закони, хто з чиновників що повинен робити, тому зможу змусити їх працювати та показати глядачеві, як це результативно зробити», – зазначив ведучий програми Ярослав Куц.
 
Проект «Контролер» з Ярославом Куцом буде виходити на каналі «Україна» щочетверга о 23:20 після випуску інформаційної програми «Сьогодні».


«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТКЗагальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» — Євген Лященко. http://kanalukraina.tv

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter