Май 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Май ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
Январь 27, 2018

FILM.UA запускає другий сезон проекту "Спадок" та робить з нього мультиплатформенний бренд

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Компанія FILM.UA Group розпочинає роботу над виробництвом другого сезону проекту СПАДОК. Він буде присвячений українським національним весільним традиціям. Нині фіналізується творча концепція проекту, проходить підготовка до зйомок пілоту, а паралельно іде велика науково-дослідницька робота у регіонах України зі збору автентичного матеріалу.
 
«Ми впевнені у тому, що СПАДОК – це круто, актуально і дуже красиво, і з нашого проекту може вирости цілий Всесвіт. Ми не збираємося обмежуватися виробництвом відеоконтенту: у наших планах – розвиток СПАДКУ як цілісного мультиплатформенного бренду, – коментує Олена Малкова, продюсер проекту. – Уже зараз СПАДОК привернув увагу і залучив величезну аудиторію: тільки у мережі Інтернет нашими глядачами стали 5 мільйонів людей в Україні та в усьому світі. І найголовніше, СПАДОК  завоював любов українців».
 
Команда проекту лишається тією самою: консультанти проекту – Український Інститут Історії Моди, режисер роликів – Олексій Гуз, оператор – Юрій Бакун, продюсер – Олена Малкова, графіка – компанія Signal Red, музичний продюсер – Ігор Сакач. І традиційно команда дякує натхненниці проекту, співачці Росаві.
 
Новий формат передбачає нові технологічні рішення, які творці поки тримають у секреті. Але принципи, якими керувалась команда при створенні першого сезону, залишаються незмінними: історична достовірність, автентичні костюми, високі вимоги до якості контенту, спеціально написана музика в сучасній обробці та представлення в проекті усієї України: від сходу до заходу, від півночі до півдня.
 
До речі, інформацію про проект, новини виробництва і промо тепер можна отримувати з офіційних сторінок СПАДКУ у Фейсбуці та Інстаграмі. У мережі доступні 16 роликів і трейлер першого сезону. А прем'єру всього циклу про жіночий традиційний святковий костюм (26 роликів, що представляє повну етнографічну карту України) творці обіцяють презентувати уже цієї весни.


СПАДОК – цикл коротких атмосферних роликів, присвячених українській культурі, традиціям, народним звичаям від їх витоків до сучасності. У кожному ролику відтворено характерний для певного регіону етнічний образ. Героїні проекту – яскраві й самобутні представниці України з різним характером, різного віку дівчата та жінки, які зачаровують поєднанням простоти і гідності. Одним з облич проекту стала українська етно-співачка Росава.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter