Январь 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Январь 30, 2018

Продюсер «DZIDIZO Контрабас» та режисер «Припутніх» знімають комедію «Одинадцять дітей з Моршина»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Українська детективна комедія «Одинадцять дітей з Моршина» від продюсера фільмів «DZIDIZO Контрабас» та «#SelfieParty» Сергія Лавренюка вийде на широкі екрани 29 листопада, 2018 року.
Режисером стрічки став Аркадій Непиталюк, вже відомий своїм повнометражним фільмом «Припутні» та корокометражеою "Коров"янка". 
 ​
«Я впевнений, що з таким режисером ми зможемо зробити комерційне кіно. Ми готуємо “нашу” комедію, це буде локальна смішна та цікава історія. І та команда, яка зараз зібралася довкола фільму додає впевненості у якісному результаті. Комедії зараз чи не єдиний конкурентоспроможний жанр для прокату. Вважаю, що досягаючи успіху не варто зупинятися», - розповів продюсер Сергій Лавренюк.

«Я завжди хотів зняти успішну глядацьку комедію. І вдячний Сергієві Лавренюку за пропозицію та довіру. Гадаю, що завдяки досвіду людей, які беруть участь в проекті, на екрани вийде цікавий та якісний фільм», - поділився своїми думками Аркадій Непиталюк, режисер.

 
Синопсис:
Немає нічого неможливого для тих, чиє життя тільки починається! Купка дітлахів з українського курортного містечка вирішили погратися у дорослі ігри та організувати аферу століття. На що здатні 11 дітей з Моршина – можна лише здогадуватися.

Тэги: dzidizo Контрабас, Одинадцять дітей з Моршина, аркадий непиталюк , сергей лавренюкRambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter