Апрель 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 1, 2018

Перший прийом «Стоматолога»: 2+2 презентував новий серіал

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

25 січня пройшов допрем’єрний показ серіалу  «Стоматолог», прем’єра якого відбудеться на телеканалі 2+2 5 лютого, о 20:25. Дебютант-сценарист, перша серйозна робота актора у головній ролі та орієнтація як на чоловічу, так і на жіночу аудиторію.

«Стоматолог» – це 20-серійна детективна історія про пригоди молодого, привабливого і сміливого лікаря-стоматолога Дмитра Торопкого, який стає свідком дивних кримінальних подій. Розкриваючи таємниці своїх обранець, головний герой зіштовхується з брехнею, жіночою підступністю і незвичними злочинами. Допомагають виплутатися Торопкому зі складних ситуацій його вірні друзі – бізнесмен з кримінальних 90-х Сергій Грязєв і веселий гінеколог Петро Дьомін.

«Є серіали, котрі на каналі йдуть з постійним успіхом. Найлегший шлях – їх клонувати. Але ми не боїмося експериментувати з жанрами, історіями, даємо шанс новим авторам та шукаємо маловідомих талановитих акторів. Так на 2+2 з’явився пригодницький іронічний детектив «Стоматолог» – дебют письменника Павла Паштета Белянського у якості сценариста. Серіал стане і першою серйозною роботою актора Сергія Баска, який виконав головну роль. Ми сподіваємось, що цей серіал буде цікавим не лише для чоловічої, але й жіночої аудиторії», - зазначила Олеся Пазенко, головний редактор телеканалу 2+2.

На презентації були присутні актори серіалу Артем Позняк, Сергій Басок, Катерина Варченко, Віталій Метерчук, сценарист Павло Паштет Белянський, режисер Олександр Тименко, оператор Віталій Мельник, продюсери Лариса Марцева, Олеся Пазенко, Володимир Андріюк і ведучі каналу 2+2 Максим Сухенко, Валерій Сараула та інші.

Нагадаємо, в основу сценарію 20-серійного детективу лягла повість відомого українського блогера Павла Паштета Белянського «Стоматолог вирішує одружитись». Прем'єра серіалу «Стоматолог» відбудеться 5 лютого о 20:25 на каналі 2+2.
Також серіал «Стоматолог» можна буде переглянути на онлайн-платформі 1+1 video. Це власний VOD-сервіс, який об'єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів групи, й дає змогу дивитись улюблені серіали та шоу на будь-якому пристрої в будь-який час. 
 
_vls3728.jpg
 
stomatokog-zhena.jpgstomatolog-all.jpgstomatolog-dur.jpgstomatolog-paxenko.jpgstomatolog-vert.jpgstomatolog-vert1.jpgstomatolog-vizit.jpgRambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter