Июнь 17, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 31, 2018

Суд не приймав рішення у справі про серіал "Свати", - "Квартал 95"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

29 січня в ЗМІ з’явилися публікації щодо судового позову студії «Квартал 95» з приводу заборони серіалу «Свати». Cтудія офіційно повідомила, що судового засідання, в якому б відбувся розгляд позову студії «Квартал 95», не було, рішення у цій справі не прийняте.
 
"Суд постановив ухвалу, якою відхилив один з документів, наданих адвокатами до суду – а саме, заяву про забезпечення позову. В заяві йшлося про зупинення дії рішення Держкіно України про заборону серіалу «Свати» на час розгляду справи в суді. 
Більшість з опублікованих статей є такими, що не відображають реальну ситуацію, адже інформують  про те, що студія «Квартал 95» нібито програла в суді справу про оскарження заборони серіалу «Свати»", -йдеться у повідомленні Студії. 
Крім того, адвокати, які представляють інтереси компанії в суді, вважають розповсюдження ЗМІ подібної недостовірної інформації спробою чинити тиск на суд.
"Ми не знаємо, хто стоїть за регулярною дезінформацією та перекручуванням фактів, і які цілі переслідує.  Але вбачаємо в цьому злий намір і системну роботу, спрямовану на підрив репутації студії «Квартал 95»", - повідомляє компанія. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter