Февраль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 2, 2018

На каналі «Україна» буде власне шоу «Місія:краса»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

До весняного сезону канал «Україна» готує прем’єру мейковер-шоу за власним форматом під назвою «Місія:краса». Новий проект – це перше українське шоу перетворень, в якому беруть участь пари – чоловік та жінка. 
 
«Ідея проекту «Місія:краса» народилась з відчуття того, що українці під тиском обставин останніх років настільки почали недооцінювати себе, що це вже набуло масштабів катастрофи. Ми боїмося виділятися з натовпу, бути яскравими та впевненими у собі, як результат – маємо мільйони втомлених, засмучених людей в чорно-сірому і вбранні, і настрої. Ми вирішили, що настав час це змінити та повернути українцям любов до себе. Або зараз, або ніколи, як кажуть…», – зазначила креативний продюсер проекту Оксана Туник.
 
«Місія:краса» – перший український мейковер, в якому учасниками стануть пари, чиї тривалі стосунки під впливом часу та побутових проблем втратили пристрасть і романтику, де один з партнерів хоче змінити себе, свою другу половинку та життя на краще. Окрім того, шоу зруйнує стереотип, згідно з яким догляд за своєю зовнішністю – «сором для справжнього мужика».
 
«Настав момент і чоловікам «підтягнутись» до найкрасивіших дівчат світу та зруйнувати купу стереотипів про те, що чоловік не повинен доглядати за собою», – додала креативний продюсер.
 
Телеканал зазначає, що «Місія:краса» не вдається до пластичної хірургії та не виснажує героїв дієтами, оскільки команда проекту переконана – все, що потрібно для краси та щастя, вже є всередині нас. 


«Україна» — провідний національний телеканал країни.  За підсумками 2017-го року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу становила 10,65%*, рейтинг (rat, %) — 1,46%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+): частка — 13%**, рейтинг — 2,23%**. Також канал «Україна» — лідер телеперегляду в 2017 році за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+(Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис.+) та 14-49 (50 тис.+). Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/
Загальне покриття телеканалу «Україна» на грудень 2017 р. становить 91,57% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» — Євген Лященко. http://kanalukraina.tv
Технічні параметри прийому сигналу: Канал «Україна» Супутник Astra 4A, транспондер В22, частота прийому 12130 MHz, орбітальна позиція 4,8 ° східної довготи, поляризація вертикальна лінійна, символьна швидкість 27500 Мбод, FEC ¾, DVB-S, MPEG2, вид сигналу кодований, умовний доступ viaccess 2.6 (4.0)

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter