Март 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 16, 2018

Канал "Україна" знімає україномовний серіал з актором з "Кіборгів"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Канал «Україна» розпочав зйомки нового україномовного серіалу

Канал «Україна» почав роботу над 40-серійною україномовною детективною мелодрамою власного виробництва з робочою назвою «Виходьте без дзвінка». Головну роль у картині зіграє зірка «Кіборгів» – Роман Семисал. 
 
Головний герой картини – автогонщик Богдан – втрачає дружину в автокатастрофі. Убитий горем чоловік вирішує відновити справедливість і вибити зізнання з винуватця ДТП, якого успішно «відмазали» заможні батьки. Це рішення кардинально змінює життя головного героя: вбивцю дружини Богдана садять в тюрму, однак за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості головний герой сам отримав умовний термін, більшу частину якого відсидів у СІЗО.
Богдан розчарований в системі і більше не вірить поліції, тому, коли з його другом стається лихо, розраховує тільки на власні сили і сам береться за розслідування. На його шляху стає принципова капітан поліції Марина Євтушенко, яка не менше за Богдана жадає відновити справедливість, але згідно з буквою закону. Чи зможе спільна мета згуртувати народного месника і досвідченого слідчого?
 
«Головний герой серіалу – дійсно герой, на якого можна покластися, це практично український Супермен, людина, яка бореться з несправедливістю і не проходить повз чужу біду. Але він не єдина сила добра в цьому серіалі. Є кілька комедійних персонажів, до того ж, слідчий у нас – жінка, і, звичайно, якісь романтичні стосунки ми будемо прокладати. Тому не залишимо наших глядачок без звичних сюжетних ліній», – додала головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва каналу «Україна» Наталія Стрибук.
За словами виконавця головної ролі Романа Семисала, його персонаж вкрай гостро реагує на несправедливість, яка трапляється на життєвому шляху.
«Моєму персонажеві не байдуже, що відбувається навколо. Якщо когось принижують, здійснюють напад, він не пройде повз, попри те, що у нього купа своїх справ. Кожна несправедливість, з якою він стикається, гостро його зачіпає, він не може закрити очі на чиїсь страждання, через що потрапляє в різні ситуації. Ми з Богданом чимось схожі, проте я не такий запальний, я більш стриманий», – охарактеризував свого персонажа Роман Семисал.
«Це серіал про простого хлопця, який доводить своїм прикладом, що одна людина насправді може змінити все, що один в полі воїн. Це серіал і про наш неперевершений Київ, про його мешканців, проблеми, таємниці, печалі й радості, він і про справжню чоловічу дружбу, яка допомагає перемогти все і всіх – загалом, серіал «наш» у всіх сенсах слова. Тому я дуже сподіваюся, що «своїм» його вважатимуть і глядачі», – зазначила креативний продюсер проекту Оксана Туник.
Спеціально для зйомок картини в передмісті Києва побудували павільйон з інтер'єрами, що відповідають сюжету.
 
У серіалі також знімаються Любов Тищенко, Денис Роднянський, Борисенко Борислав, Маша Смолякова, Василь Баша та інші. Режисер: Костянтин Денесюк. Оператор: Олександр Клименко.
40-епізодну картину знімають в Києві та Київській області, робота над серіалом триватиме до кінця серпня. Виробництвом картини на замовлення каналу «Україна» займається кінокомпанія «Selena Films».


«Україна» — провідний національний телеканал країни.  За підсумками 2017-го року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу становила 10,65%*, рейтинг (rat, %) — 1,46%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+): частка — 13%**, рейтинг — 2,23%**. Також канал «Україна» — лідер телеперегляду в 2017 році за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+(Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис.+) та 14-49 (50 тис.+). Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/
Загальне покриття телеканалу «Україна» на грудень 2017 р. становить 91,57% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» — Євген Лященко. http://kanalukraina.tv
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter