Март 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 16, 2018

Довженко-Центр розказав, чим поповнився фільмофонд у 2017 році

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

 За 2017 рік фільмофонд Національного центру Олександра Довженка поповнивсямайже не чверть - 1181 фільмом. Нові фільми надходили як за державними контрактами, так і від приватних дарувальників. Більшість із них - майже повністю облікований фонд НаУКМА, архіви Arthouse Traffic та МКФ Молодість, а також близько 100 найменувань нових стрічок, створених в минулому році, та українських радянських фільмів, раніше відсутніх в фільмофонді.

 

Станом на 1 січня 2018 року облікований фільмофонд Центру складається з 4644 назв художніх, документальних, анімаційних фільмів, а це 7266 одиниць обліку або 51677 одиниця зберігання фільмових матеріалів.

 2017 року прийнято 48 фільмів відзнятих за підтримки та на замовлення Державного агентства України з питань кіно: документальних фільмів – 13, анімаційних – 5,  художніх – 30. Це такі фільми: «Будинок «Слово», «Дельта», «Тато - мамин брат», «Одесити на Донбасі», «З Бабиного Яру на Свободу» , «Технічна перерва», «5 хвилин», «Гойдалки», «Чарівна балерина»,  «Козаки. Навколо світу», «Причинна», «Як розвеселити самотність» та інші. На виконання державних контрактів протягом року 11 повнометражних художніх фільмів було надруковано на плівку для довічного зберігання: «Іній», «Кіборги», «Ізі», «Червоний», «Чужа молитва», «Припутні», «Стрімголов» та інші). 

 

 Національний центр Олександра Довженка – найбільший український кіноархів, що зберігає близько 5000 найменувань ігрових, документальних, анімаційних українських та закордонних фільмів. Є єдиним членом Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF) в Україні. Здійснює реставрацію, збереження національних фільмів, особистих архівів кіномитців, музейних фондів, наукові дослідження в галузі кінематографії, дистрибуцію та промоцію українського кіно.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter