Сентябрь 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 19, 2018

Канал «Україна» покаже ліричну комедію «Курка» за сценарієм Гнєдаш

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У понеділок, 19 лютого, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 2-серійної картини під назвою «Курка». Автор сценарію – Тетяна Гнєдаш. Виробництвом картини займалась компанія «Арт Територія» на замовлення каналу «Україна». Зйомки проходили в Києві та Київській області восени 2017 року.
 
У центрі сюжету ліричної комедії – кумедна історія. За безглуздим збігом обставин під одним дахом опиняються... два Миколи Панченка. Обидва вони – музиканти, тільки один – пенсіонер і грає класику, а інший – молодий рок-музикант, який збирає натовпи прихильниць на своїх концертах. Різниця в музичних смаках і побутові негаразди поступово перетворюють тезок і однофамільців на затятих ворогів. І тут до старшого Панченка з Німеччини приїжджає погостювати його красуня-донька Надя. А молодший Панченко закохується в дівчину, не підозрюючи, хто її батько.
 
Головні ролі у фільмі виконали Сергій Калантай, Максим Бусел і Даша Плахтій. Також у комедії задіяні актори Олена Рєпіна, Олександр Валюк, Борис Барський, Анастасія Цимбалару, Інга Нагорна, Олексій Вертинський та інші.
За словами режисера-постановника картини Романа Бровко, зв'язані обставинами герої змушені існувати поруч, хоча один одного на дух не переносять.
«Овдовілий пенсіонер Микола Панченко продає квартиру в столиці і їде в провінцію, щоб здійснити свою творчу мрію. Він купує двоповерховий маєток і збирається присвятити себе музиці. Але де там! За умовами покупки, він не може виставити на вулицю людину, яка орендує верхній поверх будинку, а це – молодий рок-музикант на ім'я Коля Панченко. Конфлікт інтересів призводить до безлічі кумедних ситуацій, які, впевнений, викличуть у глядачів каналу «Україна» усмішку і подарують гарний настрій», – каже Роман Бровко.
 
Режисер додав, що курка – це теж персонаж комедії, сюжетоутворювальна ланка історії, та як саме вона вплине на долю персонажів, Роман Бровко тримає в таємниці: «Можна сказати, що це другорядна героїня (сміється). Ми вже звикли працювати з котами і собаками, а ось з куркою – дуже цікавий досвід. Багато членів команди навіть боялися брати її в руки і якось взаємодіяти. Дякувати Богу, птах виявився спокійний, тому все пройшло добре».
 
Прем'єра ліричної комедії «Курка» у понеділок, 19 лютого, о 21:00 на телеканалі «Україна».


«Україна» — провідний національний телеканал країни.  За підсумками 2017-го року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу становила 10,65%*, рейтинг (rat, %) – 1,46%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+): частка – 13%**, рейтинг – 2,23%**. Також канал «Україна» - лідер телеперегляду в 2017 році за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+(Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис.+) та 14-49 (50 тис.+). Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/
Загальне покриття телеканалу «Україна» на грудень 2017 р. становить 91,57% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter