Май 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 20, 2018

Анімаційний фільм «Причинна» представить Україну на кінофестивалях в Іспанії та Греції

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Створену за підтримки Держкіно анімаційну баладу «Причинна» за однойменним твором Тараса Шевченка відібрано до участі у ще двох міжнародних фестивалях: 18th Festival Internacional de Cine Lanzarote (Іспанія) та 13th Athens ANIMFEST (Греція). Цьогоріч «Причинна» стала єдиною українською стрічкою на цих фестивалях.
 
13-ий Міжнародний анімаційний фестиваль в Афінах (Athens ANIMFEST) відбудеться з 15 по 21 березня 2018 року. Фестиваль був створений у 2005-му році. У семиденній програмі фестивалю аніматори з усього світу змагаються у конкурсних програмах або демонструють свої твори під час інших подій фестивалю. До участі у Athens ANIMFEST запрошуються повнометражні, короткометражні, студентські та експериментальні анімаційні фільми. Нагороди фестивалю мають назву COTINOS (від грецького - κότινος): так називався вінок із гілок священного оливкового дерева, який отримував переможець стародавніх Олімпійських ігор.  
 
18-ий Міжнародний кінофестиваль в Лансароте (Festival Internacional de Cine Lanzarote) відбудеться з 20 по 28 квітня цього року. Цьогоріч відбірники фестивалю отримали 3076 заявок зі 111 країн світу. Анімаційна стрічка-дебют Андрія Щербака «Причинна» стала однією із 97 картин, що змагатимуться у конкурсі фестивалю. Для «Причинної» це буде вже 12-ий фестиваль.

«Причинна» (2017)
Автор сценарію і режисер: Андрій Щербак
Продюсер: Геннадій Кофман
Виробництво: кінокомпанія «МаГіКа-фільм»
Фінансова підтримка: Державне агентство України з питань кіно.
Анімаційний фільм за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка. 

Більше інформації про фільм Ви знайдете на сторінці: http://magikafilm.com.ua/ua/film/page1494191330/about
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter