Март 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 21, 2018

Один з випусків "Слідство ведуть екстрасенси" в фіналі Нью-Йоркского телефестивалю

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал СТБ увійшов до фіналу міжнародного фестивалю у сфері телебачення і кіно «New York Festivals World's Best TV & Films». У номінації «Кримінальна драма» за найвищі нагороди вперше змагатиметься проект «Слідство ведуть екстрасенси» з випуском «СМС від небіжчиці». 
 
«New York Festivals World's Best TV & Films» («Нью-Йоркський фестиваль найкращого світового ТБ і кіно») – один із найбільш статусних фестивалів у сфері кіно і телебачення з 50-річною історією. Цього року в рамках конкурсу представлені десятки тисяч робіт зі 166 країн світу. Вони оцінюються в онлайн-режимі групою досвідчених експертів, відзначених галузевими нагородами (їх понад 200 осіб). Серед виробників, які беруть участь у фестивалі, – визнані лідери світової теле- і кіноіндустрії: CNN, ABS-CBN, BBC Worldwide, Discovery, NETFLIX, HBO. 
У номінації «Кримінальна драма» за найвищі нагороди фестивалю (золота, срібна і бронзова медалі) змагатиметься один із випусків проекту «Слідство ведуть екстрасенси» – «СМС від небіжчиці», який вийшов в ефірі СТБ 5.02.2017. Програма вже є фіналістом фестивалю в жанрі «Кримінальна драма» і отримає відповідний сертифікат.
 
"Історія «СМС від небіжчиці» починається із самогубства красивої та успішної дівчини. До нас по допомогу звернулися її батьки, щоб дізнатися, що сталося з їхньою донькою насправді. Ніхто з близьких не міг збагнути, чому благополучна в усіх сенсах дівчина, випускниця Сорбонни, вирішила звести рахунки з життям. Коли наша команда разом з експертами та екстрасенсами взялася за справу, ми були шоковані: подібних смертей молодих жінок було декілька! Як виявилося, всі жертви жили з одним молодим чоловіком, відомим столичним фітнес-тренером. Під час розслідування ми знайшли дівчину, якій вдалося вижити, і записали з нею ексклюзивне інтерв'ю. Нам не вірилося, що все це відбувається в реальному житті, а не в кіно», – розповідає Юлія Федець, директор ТО, що створює проект «Слідство ведуть екстрасенси».

Фіналістами 2018 року в жанрі кримінальної драми стали 8 країн-учасниць – Австралія, Китай, Японія, Нова Зеландія, Іспанія, Тайвань, Уельс і Україна.

Переможцями попередніх років у номінації «Кримінальна драма» є:
2014 р. – телесеріал «Гострі козирки» (Великобританія) – Гран-Прі;
2016 р. – телесеріал «Метод» (Росія) – золота медаль.
Переможці минулих років від України:
2011 і 2016 рр. – візуальні ефекти;
2016 р. – телефільм «Битва за Севастополь»;
2016 р. – д/ф «Аеропорт».
Церемонія нагородження відбудеться на щорічній виставці Національної Асоціації Телерадіомовників (NAB Show) у Лас-Вегасі 10 квітня 2018 року. Цьогоріч програма надасть кожному учаснику можливість спілкування з найбільш креативними представниками теле- і кіноіндустрії.
Посилання на програму «СМС від небіжчиці»: https://ekstrasens.stb.ua/ru/episode/sledstvie-vedut-ekstrasensy-7-sezon-smotret-onlayn-vypusk-1-ot-05-02-2017/


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter