Сентябрь 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 21, 2018

Серіал "Школа" готує другий сезон та оголошує кастинг акторів

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Зважаючи на високі рейтинги телеперегляду стрічки та неймовірну популярність акторів, телеканал вирішив продовжити серіал «Школа» на другий сезон. Нові серії глядачі зможуть побачити уже восени.

Перший сезон україномовної стрічки «Школа» завершився минулого тижня. Середня частка показу першого сезону становила 15.5% за аудиторією 18-54 (Україна) та 11.8% – за 18-54 (50К+). Загальне охоплення перших тридцяти серій сягнуло майже 20 мільйонів глядачів, а кожну серію в середньому дивилось близько 2 мільйонів.

 

Для пошуку зірок нового сезону серіалу телеканал «1+1» оголосив народний кастинг, взяти участь у якому зможуть всі охочі, заповнивши заявку на кастинг платформі «1+1». Для другого сезону команда проекту продовжить шукати харизматичних людей віком від 16 до 40 років, які на власному досвіді пережили серіальні історії та зіткнулися зі схожими проблемами у житті. Перевагою для участі у кастингу буде вміння впевнено триматись перед камерою, володіння українською мовою, музичними інструментами або інші яскраві захоплення і таланти.

 Продюсер серіалу Ольга Слісаренко відкрила деякі таємниці наступного сезону. Так, у нових серіях 10-Б стане випускним класом - 11-Б. Також у стрічці з'являться нові герої - учні 10-Б. Глядачі дізнаються, з ким буде Паша, Нікою або Лолою. У цьому трикутнику може з'явитись четверта людина, яка буде заважати героям побудувати щасливі стосунки. Крім того, у другому сезоні стане відомо, чи повернеться Алекс з Америки, та чи зможуть вони з Катею бути разом, як складеться життя у Дарини Петрівни, і чи знайде вона особисте щастя.

 Нагадаємо, виробництвом серіалу займається «1+1 Продакшн». Продюсери стрічки - Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Вікторія Лєзіна, Ксенія Чорна та Роман Лукін. Режисери - Ірина Литвиненко, Сергій Толкушкін і Сергій Уманець.

 

Головні ролі у першому сезоні  стрічки виконали Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Вероніка Кудашова, Альона Курта, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук.

 Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК; оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом 1+1. Показники розраховані для цільових аудиторій: 4+ (Україна), 18-54 (Україна) та 18-54 (міста 50К+).

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter