Март 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 21, 2018

У березні на 2+2 - детектив власного виробництва «Опер за викликом»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У понеділок, 12 березня, о 19:20 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра пригодницького детективу «Опер за викликом» про роботу Департаменту кримінальної розвідки.

«Опер за викликом» - це гостросюжетний серіал про кмітливого, харизматичного досвідченого капітана Артема Трофимова. Трагічна загибель нареченої докорінно змінює його життя, бажання покарати вбивцю приводить його до Департаменту кримінальної розвідки. Працюючи під прикриттям в Музеї міліції Артем розплутує надскладні кримінальні головоломки вдаючись до маніпуляцій, шпигунства та майстерності перевтілень.  Допомагають Трофимову психолог-криміналіст Лідія, аналітик Славко, знавець зброї та єдиноборств Роман і начальник ДКР на прізвисько «Дід».

У головних ролях: Павло Вишняков, Слава Красовська, Олександр Ігнатуша, Валентина Іщенко, Олександр Пожарський, Артем Мартинішин.  
 
Детективний серіал на замовлення телеканалу 2+2 знімав "RunGo Studio". Зйомки відбувались в Києві. Продюсери: Максим Кривицький, Сергій Карпенко, Дмитро Сафановський, Максим Мовчан, Вадим Червяков.  
Режисером стрічки став відомий український кіномитець Тарас Ткаченко, автор ідеї та сценарист – Андрій Бабик, оператор-постановник Олександр Кришталович. 

Нагадаємо, «Опер за викликом» - це вже друга прем’єра серіалу власного виробництва телеканалу 2+2 у 2018 році.

Показ пригодницької стрічки «Опер за викликом» розпочнеться 12 березня о 19:20.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter