Март 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 22, 2018

Wajda School проведе в Києві режисерський освітній курс

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З 28 березня до 4 квітня пройде Wajda School’s Scene&Treatment Workshop, учасники якого   зможуть детально проаналізувати концепції власних фільмів та отримати практичні поради від провідних кінопрофесіоналів Європи - викладачів Wajda School Даніяля Хазанавіча та Філіпа Марчевські. Кількість учасників обмежена.

Заявку можна подати до 9 березня: лише 12 найкращих кандидатів візьмуть участь у курсі. 

Wajda School - це кіношкола, яку 2002 року заснували легендарні польські режисери - переможець Каннського, Берлінського, Венеційського кінофестивалів, лауреат премії “Оскар” Анджей Вайда та володар “Срібного Ведмедя” Берлінале Войчєх Марчевські. Саме вони розробили унікальну у Європі програму, яка поєднує освіту із виробництвом фільма, методика викладачів Wajda School направлена як на професійних режисерів, сценаристів, так і на студентів факультету режисури.

Мета курсу – допомогти режисерам дослідити концепції історій, краще зрозуміти персонажів своєї кінороботи та динаміку розвитку їх взаємовідносин, чітко визначити тематику проекта ще перед написанням першого варіанта сценарію. Тема курсу – сцена у прогресії (full run) – кіносцена, яка має початок, розвиток, кульмінацію та кінцівку.
 Wajda School’s Scene&TreatmentWorkshop складатиметься із тижневої онлайн-підготовки (20-27 березня) та 8-денних занять у Києві безпосередньо із викладачами-практиками – режисерами та сценаристами Деніялем Хазановічем і Філіпом Марчевські – з 28 березня до 4 квітня. Навчання проходитиме англійською мовою.Детальну програму курсу знайдете за посиланням:http://wajda.oiff.com.ua/Організатором освітнього курсу є Одеський міжнародний кінофестиваль.
 Детальніше про відбір, підготовку та проведення воркшопу читайте за посиланням: http://wajda.oiff.com.ua/. Щоб взяти участь, заповніть заявку - надішліть своє резюме, трітмент повнометражного або короткометражного фільму (максимум 10 сторінок), сцену, запропоновану для розбору на майстер-класі (позначте її у трітменті), фільмографію та посилання на приклади своїх кіноробіт: http://bit.ly/2o8TBEW. Усі матеріали мають бути подані англійською мовою.

Заявки приймаються до 9 березня включно. Участь- платна.

 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter