Сентябрь 24, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 27, 2018

Українська кіноакадемія оголосила короткий список претендентів на "Золоту дзигу"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Завершилося голосування членів Української кіноакадемії за короткий список стрічок. Із 59 фільмів довгого списку відбір пройшло 38 стрічок, а саме: 11 повнометражних ігрових, 10 короткометражних ігрових, 9 документальних, 8 анімаційних.

Короткий список номінантів на Другу Національну кінопремію (стрічки подані у алфавітному порядку):

Повнометражний ігровий фільм:

  • Dzidzio Контрабас, режисер Олег Борщевський
  • IZI, режисер Андреа Маньяні
  • “Іній”, режисер Шарунас Бартас
  • “Кіборги”, режисер Ахтем Сеітаблаєв
  • “Лагідна”, режисер Сергій Лозниця
  • “Межа”, режисер  Петер Беб’як
  • “Припутні”, режисер Аркадій Непиталюк
  • “Рівень чорного”, режисер Валентин Васянович
  • “Стрімголов”, режисер Марина Степанська
  • “Червоний”, режисер Заза Буадзе
  • “Чужа молитва”, режисер Ахтем Сеітаблаєв

Короткометражний ігровий фільм:

  • “Бузок”, режисер Катерина Горностай
  • “Випуск’97”, режисер Павло Остріков
  • “Віддалік”, Катерина Горностай
  • “Дім”, режисер Ірина Цілик
  • “На своїй землі”, режисер Олександр Кирієнко
  • “Невидима”, режисер Максим Наконечний
  • “Свині”, режисер Роман Любий
  • “Солатіум”, режисер Христина Тинькевіч
  • “Технічна перерва”, Філіп Сотниченко
  • “У полі”, режисер Олександр Шкрабак

Документальний повнометражний фільм:

  • “Будинок “Слово”, режисер Тарас Томенко
  • “Війна химер”, режисери Анастасія Старожицька, Марія Старожицька
  • “Дельта”, режисер Олександр Течинський
  • “Діксі Ленд”, режисер Роман Бондарчук
  • “Одесити на Донбасі”, режисер Олександр Авшаров
  • “Контури”, режисери Валерій Балаян, Олексій Радинський, Олег Чорний
  • “Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть”, режисер Тетяна Ходаківська
  • “Свій голос”, режисер Сергій Маслобойщиков
  • “Школа номер 3”, режисери Єлізавета Сміт, Георг Жено

 Анімаційний фільм:

  • “Елювіум - Регенеративна істота”, режисер Стас Сантімов
  • “Лабіринт”, режисери Олександр Колодій, Степан Коваль
  • “Подорож”, режисер Євгенія Кіракосян
  • “Причинна”, режисер Андрій Щербак
  • “Хроніки одного міста”, режисер Євген Сивокінь
  • “Чудове чудовисько”, режисер Сергій Мельніченко
  • “Я купив велосипед”, режисер Микита Лиськов
  • “Я Чайник!”, режисер Оксана Карпус
Нагадаємо, що урочиста церемонія вручення нагород Другої Національної кінопремії відбудеться 20 квітня. 







Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter