Март 25, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Март 5, 2018

На ICTV стартує український "Менталіст"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Сьогодні, 5 березня, на ICTV відбудеться прем'єра української адаптації серіалу «Менталіст». Цей кримінальний детектив не сходив з екранів Америки цілих сім сезонів і з величезним успіхом пройшов у багатьох країнах світу. Виробництвом серіалу займалася компанія Star Media. Більшість епізодів знімали в Одесі на березі Чорного моря.

Головний герой Данило Романов – людина з незвичайними здібностями до гіпнозу і навіювання. Колись він був відомим екстрасенсом і вів розкішний спосіб життя. Все змінилося в одну мить – щоб помститись за принизливу характеристику, яку Данило дав серійному вбивці Демонові з телеекрану на всю країну, той жорстоко вбив його дружину і маленьку доньку. Тепер все життя Данила підпорядковане прагненню знайти і знищити Демона. Жага помсти приводить його на роботу в поліцію, де він починає розслідувати злочини, використовуючи будь-які, в тому числі заборонені, методи. Люди для нього - відкрита книга, від його уважного погляду не сховається жоден секрет. Він шукає будь-яку зачіпку, яка допоможе йому вийти на слід убивці. Кожен розкритий ним злочин - це маленький крок на шляху здійснення його мети.

Головну роль в серіалі зіграв ізраїльський актор Ехецкель Лазаров. Потужна харизма Ехезкеля, його вміння перевтілюватися під будь-які завдання режисера і незвичайний зовнішній вигляд ідеально лягли в образ менталіста.

«Менталіст» – серіал, повний таємниць, інтриг, заплутаних злочинів і захоплюючих розслідувань. У кожній новій серії у глядачів буде можливість розгадати таємницю злочинів раніше, ніж головний персонаж. Серіал виходитиме з понеділка по четвер о 21:30 на каналі ICTV.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter